В оточенні Путіна розкол, з'явилися подробиці: "Вже шість олігархів..."

Один за іншим олігархи Росії висловлюються проти дій Путіна, який віддав наказ про наступ окупаційних військ.
Читать на русском
Володимир Путін скрін

Як пише Politeka.net, українці захищають Україну від російських окупаційних військ вже 10-ту добу. Володимир Путін віддав наказ про наступ ще 24 лютого, але до цього дня російські бойовики не змогли досягти бажаного успіху. Стало відомо, що в оточенні Путіна почався розкол Еліт. Про це повідомляє "Центр протидії дезінформації" на сторінці у Фейсбук.

"Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що в оточенні Путіна почався розкол. Західні санкції проти російської еліти, яка, як відомо, становить фундамент кремлівської влади, похитнули віру російських олігархів у свого ідола.

Зараз вже шість олігархів із загальним капіталом $ 90 млрд.публічно виступили проти російської агресії по відношенню до України. Статки російських мільярдерів скоротилися за тиждень війни майже на $40 млрд.

Сьогодні заяви зробили власник " Новатек "Леонід Міхельсон, засновник" Русала "Олег Дерипаска, власник" Лукойл "Вагіт Алекперов, глава" Альфа Груп " Михайло Фрідман і його партнер Петро Авен.

Але найтвердіше висловився відомий банкір Олег Тиньков: "це немислимо і неприпустимо! Держави повинні витрачати гроші на лікування людей, а не на війну".

Довіряйте тільки перевіреної інформації", - було написано в публікації.

Нагадаємо, черга українців вишикувалася в Запоріжжі записатися в тероборону, Остапчук показав масштаб

А ще Politeka повідомляла, що українська армія знищила російської техніки на сотні мільярдів

Також Politeka писала, що у відчаї: Пугачова з Галкіним і дітьми покинула РФ після хвилі хейта через підтримку України



Прогноз погоди на тиждень з 17 до 23 квітня в Полтавській області: в які дні чекати різкого похолодання

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Львівській області: куди звертатися по підтримку

Графіки відключення світла у Рівненській області на 17 квітня: де будинки надовго залишаться без електропостачання

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 17 квітня: де триватимуть багатогодинні знеструмлення

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 17 квітня: які населені пункти надовго знеструмлять

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 17 квітня: де будуть діяти планові обмеження електрики

Грошова допомога для пенсіонерів у Харківській області: хто має право на виплати та до кого прийдуть з перевірками

Графіки відключення світла у Полтавській області на 17 квітня: де відбудуться тривалі вимкнення

Нова система оплати проїзду у Львові: про які зміни проінформували пасажирів

Графіки відключення світла у Сумах на 17 квітня: з'явилося попередження, які вулиці охоплять довгі вимкнення

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Вінницькій області: які нові суми тепер будуть в платіжках

Графіки відключення світла у Чернігові на 17 квітня: стало відомо, які вулиці будуть додатково знеструмлені

Робота для пенсіонерів у Харкові: хто може розраховувати на зарплату від 20 тисяч

Графіки відключення світла у Запоріжжі на 17 квітня: довготривалі планові вимкнення охоплять частину міста

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Запорізькій області: які ціни стали відомі

Доплати для пенсіонерів у Чернігівській області: які суми може бути надано

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: як знайти для себе дім

Подорожчання борошна у Дніпропетровській області: скільки тепер доведеться платити за базовий товар

Подорожчання проїзду в Івано-Франківську: яка тепер вартість квитка

Показати ще