Українці допомогли ЗСУ знищити колони техніки окупантів: «Разом у нас гарно виходить»

Що потрібно робити, щоб наблизити перемогу - вже є вражаючі результати.
Читать на русском
російська військова техніка

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України у своєму Телеграм-каналі розповіла, як українці можуть допомогти Збройним силам боритися з окупантами та показала наслідки такої взаємодії.

Зазначається, що саме завдяки інформуванню з боку населення було знищено значну кількість військової техніки та живої сили армії окупанта.

Загарбники навіть почали поширювати дезінформацію, щоб змусити українців мовчати. Йдеться про повідомлення, що нібито ворожі війська встановлюватимуть антени для прослуховування розмов українців по телефону. Однак у Держспецзв’язку спростували цей фейк.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Наразі жодного підтвердження щодо встановлення такого обладнання й можливості прослуховування наших розмов немає. Ворог намагається нас залякати, посіяти паніку й, що найголовніше, примусити мовчати», - йдеться в повідомленні.

Саме інформування з боку населення допомагає ЗСУ знищувати техніку окупантів.

"Зараз не час мовчати. Спільними зусиллями ми маємо зробити все для максимального знищення ворога", - підкреслили в Держспецзв’язку.

Повідомляти про переміщення окупаційних військ, місця концентрації їхньої техніки треба на чат-бот СБУ https://t.me/stop_russian_war_bot

Ось ця розбита ворожа техніка і російські військові – це реальні результати ваших повідомлень на офіційний чат-бот.

Кожне з них перевіряють співробітники СБУ, а вже потім уточнену інформацію передають ЗСУ.

І як бачите, разом у нас гарно виходить боротися з ворогом!

Атаки окупантів сповільнюються, адже вони зазнають значних втрат техніки, зброї та військових.

Та головне – всі ці знешкоджені засоби ураження вже не можуть обстрілювати мирне населення і домівки українців!

Продовжуємо боротьбу!

Слава Україні! Разом переможемо!

Нагадаємо, окупанти під виглядом українського полку готують нову провокацію: розкрито плани ворога

Як повідомляла Politeka, російських військовополонених видаватимуть матерям особисто: у МВС повідомили про нове рішення

Також Politeka писала, що українців попередили про новий фейк Росії: «Майже не можливо відрізнити від реальних»


Подорожчання продуктів у Одеській області: цінники суттєво підвищили

Новий графік руху поїздів у Рівненській області: що варто знати пасажирам на свята

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Полтавській області: як отримати зимову виплату

Підвищення тарифів на воду в Рівненській області: які нові суми чекають на жителів

Графік відключення газу з 26 до 29 грудня у Волинській області: де саме люди залишаться без постачання

Безкоштовне житло для ВПО у Львові: яку підтримку може надати держава

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Одеській області: як можна подати заявку

Безкоштовні продукти для ВПО у Миколаївській області: куди можна звернутись за допомогою

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: які документи варто надати

Графік відключення світла в Чернігівській області на 24 грудня: оголошено про багатогодинні обмеження

Графік відключення світла в Полтавській області на 24 грудня: кого попередили про багатогодинні обмеження

Подорожчання продуктів у Полтавській області: ціни різко поповзли вгору, подробиці

Графік відключення газу на 23 грудня у Чернівцях: кому доведеться залишитися без постачання

Графік відключення газу з 23 по 25 грудня в Одеській області: на кого чекають незручності

Графік відключення газу на тиждень з 22 до 28 грудня у Сумській області: кого зачеплять масові обмеження

Прогноз погоди на тиждень з 22 по 28 грудня у Запоріжжі: вдарить мороз, в які дні буде найхолодніше

Дефіцит продуктів у Полтавській області: з популярними товарами виникли проблеми, що відомо

Графік відключення води на тиждень з 22 по 28 грудня у Дніпрі: у водоканалі зробили термінове попередження для містян

Дефіцит продуктів в Одеській області: що відбувається на ринку з популярним товаром

Показати ще