Російські військові, здавшись у полон, на колінах розповіли, як опинилися в Україні: "Нас тут обдурили"

Українські воїни продовжують брати в полон російських окупантів, в Мережі з'явилося відео допиту. 
Читать на русском
Російські військові, здавшись у полон, на колінах розповіли, як опинилися в Україні: "Нас тут обдурили"

24 лютого 2022 року Росія вторглася на територію України, пише Politeka.net. Українські воїни продовжують стояти на захисті країни. Відомо про нових полонених, узятих у Харкові.

У Мережі з'явилося відео допиту схоплених окупантів. Один з них заявив, що вони прибули на навчання, але їх обдурили. За їхніми словами, в іншу країну їх послало командування.

"Прибули на навчання, але нас тут обдурили...

Люди були деморалізовані і ніхто не хотів йти, тоді нам сказали, що ми будемо ворогами російського народу і нас стали закидати як гарматне м'ясо. Люди з нашої військової частини, не хочуть війни, а хочуть миру", - заявив один з полонених.

Зазначимо, раніше радник голови офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські військові масово здаються в полон.

ГУНП в Харківській області закликає російських солдатів скласти зброю і здатися. Поліція звертається до всіх структур влади із закликом ретельно документувати випадки здачі в полон російських військових, відбирати зброю, годувати і надавати полоненим РФ тимчасовий притулок.

Нагадаємо, російських окупантів захопили в полон

Як повідомляла Politeka, російських окупантів взяли в полон, кадри кинутої ворожої техніки

Також Politeka писала, що Росія обстріляла житлові будинки в Маріуполі, пробитий газопровід


Гуманітарна допомога для ВПО у Дніпрі: кого охоплює цей проєкт

Грошова допомога для ВПО в Дніпропетровській області: як змінилися правила виплат

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Чернігівській області: за яких умов надають допомогу

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Кіровоградській області: хто саме має право на отримання цієї підтримки

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Дніпропетровській області: де саме змінилися ціни

Безкоштовне житло для ВПО в Вінницькій області: де нададуть домівку на тривалий термін

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Кіровоградській області: де отримати допомогу

Грошова допомога для пенсіонерів у Чернігівській області: кому і які виплати нададуть

Гуманітарна допомога для ВПО у Кривому Розі: яким чином можна отримати підтримку

Безкоштовні продукти у Запоріжжі: що варто знати про отримання гуманітарної допомоги

Подорожчання продуктів в Одесі: магазини значно змінили вартість

Нові відключення світла в Дніпрі з 22 по 28 червня: графіки на тиждень

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: як скорочення врожаю позначається на ринку

Відключення світла в Одеській області з 22 по 24 червня: нові графіки ДТЕК

Безкоштовне житло для ВПО в Запоріжжі: українцям розповіли, як знайти домівку

Відключення світла в Дніпропетровській області 22 червня: мешканців попередили про нові графіки

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: з'явилася нова інформація щодо цін

Відключення світла не припиняться: де діятимуть графіки у Чернігівській області на тиждень з 22 по 28 червня 

Будинки поринуть у темряву: з'явилися графіки відключення світла у Вінницькій області на тиждень з 22 по 28 червня 

Показати ще