Окупанти розбомбили житловий будинок під Києвом, кадри трагедії: "всередині було 6 осіб"

У Київській області в результаті попадання ворожого снаряда загинули 3 людини.
Читать на русском
Окупанти розбомбили житловий будинок під Києвом, кадри трагедії: "всередині було 6 осіб" Окупанти розбомбили житловий будинок під Києвом, кадри трагедії: "всередині було 6 осіб"

Так, у селищі Бородянка 26 лютого російські окупанти випустили снаряд у житловий будинок, повідомили у пресслужбі ДСНС України.

О 13: 40 в смт Бородянка в результаті попадання снаряда в житловий будинок виникла пожежа.

О 14: 20 пожежу ліквідовано. В результаті попадання снаряда загинули 3 людини. Можливо, під завалами знаходиться ще 3 людини.

Підрозділи ДСНС було змушене покинути місце події у зв'язку з триваючими обстрілами.

Раніше повідомлялося, що в Чернігові в результаті обстрілів постраждали житлові будинки, снаряди, випущені по місту з російських «Градів», попали прямо в багатоповерхівку.

Зазначається, що житлові будинки в Чернігові обстріляли в суботу, 26 лютого. В результаті артилерійських обстрілів постраждали будинки на вулицях Бєлова, 131 і льотна, 12. В одній з багатоповерхівок почалася пожежа.

На даний момент немає інформації про постраждалих, але в Чернігівській обласній військово-цивільній адміністрації закликали всіх жителів сховатися в Укриття, а також не заважати ЗСУ і територіальній обороні захищати місто.

Нагадаємо, що російські війська потрапили ракетою в житловий Київський будинок: фото і відео руйнувань.

А ще Politeka писала, що Зеленський розкрив плани Кремля по Україні:"ми зламали їх задум".

Також Politeka повідомляла, що голова Чернігівської ОДА розповів про втрати та стан міста.

Опубліковано:
Теги:

«Жити можна, платити оренду не треба»: журналістка розповіла, хто з ВПО може отримати будинок у селі

Нова система оплати проїзду в Івано-Франківську: що саме змінюється

Подорожчання проїзду в Хмельницькому: як піднімуть ціну найближчим часом

Грошова допомога для пенсіонерів та ВПО у Вінницькій області: хто отримає тисячу гривень

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Кропивницькому: про яку вартість треба знати

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: за яких умов нададуть допомогу

Нова грошова допомога для ВПО: в Одеській області стартував прийом заявок на фінансову підтримку

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: ціни тепер зовсім інші

Прогноз погоди в Дніпрі на тиждень з 17 по 23 липня: синоптики розповіли про сюрпризи

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 17 липня: які населені пункти лишать без звичного комфорту

Частина Миколаївської області проведе багато годин без світла: що відомо про графіки відключень на 17 липня

Частина ВПО в Миколаївській області не отримає виплати: названо вимоги, через які можуть відмовити у грошовій допомозі

Графіки відключення світла у Черкаській області на 17 липня: для яких населених пунктів день буде з тривалими вимкненнями

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Одеській області: що входить до цих наборів

До вечора без електрики: оприлюднено графіки відключення світла у Кіровоградській області на 17 липня

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Дніпропетровській області: скільки будть платити жителі тепер

Вінницьку область попередили про графіки відключень на 17 липня: світло зникне на багато годин

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 17 липня: де доведеться тривалий час бути без електропостачання

Грошова допомога для пенсіонерів та ВПО у Черкаській області: хто може розраховувати на 1000 гривень

Показати ще