Омікрон заразить пів-Європи: у ВООЗ терміново попередили, коли чекати спалаху вірусу

Тільки в перший тиждень 2022 року в регіоні було зареєстровано понад 7 млн нових випадків COVID-19 - люди були заражені новим штамом Омікрон.
Читать на русском
карантин, люди, українці, локдаун карантин, люди, українці, локдаун

Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге заявив, що в найближчі 6-8 тижнів Омікрон-штамом коронавірусу може заразитися більше 50% жителів Європи.

Такий прогноз він дав, спираючись на дані Американського Інституту показників і оцінки здоров'я.

Ханс Клюге додав, що лише станом на 10 січня 26 країн повідомили, що понад 1% їх населення захворює на Омікрон-19 щотижня, про випадки захворювання Омікроном говорять – 50 з 53 країн Європи та Центральної Азії.

Клюге посилаючись на Інститут показників і оцінки здоров'я (IHME) зазначив, що цей варіант covid-19 швидко стає домінуючим в Західній Європі і зараз поширюється на Балканах. Він має високу здатність до поширення і може заразити навіть тих, хто раніше був інфікований або вакцинований.

Варто відзначити, що напередодні коронавірус діагностували у 5429 жителів України, але значно більше осіб від нього вилікувалося – 7761. Водночас недуга забрала життя ще 219 громадян.

Нагадаємо, що у МОЗ попередили про наслідки штаму "Омікрон" і можливості нового локдауну.

Як повідомляла Politeka, третє щеплення від коронавірусу: у МОЗ зробили важливу заяву, скільки діятиме сертифікат.

Також Politeka писала, про тисячу за вакцинацію: що робити тим, хто не отримав гроші в цьому році.


У Чернігівській області вводять багатогодинні обмеження: де чекають графіки відключення світла на 6 та 7 серпня

Графіки відключення світла у Запоріжжі на 6 та 7 серпня: де день почнеться без електропостачання

Дефіцит продуктів в Вінницькій області: українцям розповіли про негаразди

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО в Запоріжжі: за яких умов нададуть підтримку

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Ужгороді: скільки доведеться заплатити

Доплати для пенсіонерів в Одеській області: українцям розповіли, які суми є можливість отримати

Подорожчання проїзду в Кропивницькому: скільки дозволено буде платити пільговикам

Дефіцит продуктів в Житомирській області: про яку проблему стало відомо

Безкоштовне житло для ВПО у Дніпропетровській області: хто саме може отримати дім

Виплати для переселенців: хто з ВПО в Миколаївській області має право на грошову допомогу

Для українців в Одеській області відкрили нову грошову допомогу: кому з ВПО виплатять влітку додактові виплати

Світла не буде довго: кого попередили про графіки відключень в Одеській області на 5 серпня

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 5 серпня: кому день принесе вимкнення на багато годин поспіль

Миколаївську область закликали підготуватися: графіки відключення світла на 5 та 6 серпня введено на довгі години

Дефіцит продуктів в Одеській області: українців попередили про проблему

Графіки відключення світла у Черкаській області на 5 та 6 серпня: де на 12 годин поспіль пропаде електрика

У Кіровоградській області буде складний день: введено багатогодинні графіки відключення світла на 5 та 6 серпня

Нова грошова допомога доступна для ВПО в Дніпропетровській області: відомі критерії відбору та розмір виплат

Графіки відключення світла на 5 серпня діятимуть багато годин поспіль: кому не пощастить у Вінницькій області

Показати ще