41,4% українців вважають некомпетентність влади основною причиною кризи в енергетиці, 36,9% - корумпованість, – опитування

Читать на русском
Отопление

60,8% українців переконані, що найбільшу відповідальність за опалювальний сезон несуть центральна влада, і вони повинні з державного бюджету покрити додаткові витрати на опалення шкіл, лікарень, дитячих садків.

Про це свідчить опитування компанії SOCIS, проведене з 29 жовтня по 4 листопада 2021 року, передає Цензор.Нет

"Основною причиною кризових явищ в енергетиці України і нестачі запасів газу і вугілля переважна більшість опитаних (41,4%) назвали некомпетентність української влади. 36,9% назвали причиною енергетичної кризи корумпованість влади. Ситуацію на світових ринках газу і вугілля вказали 11,2% опитаних», - йдеться в дослідженні.

60,8% респондентів переконані, що найбільшу відповідальність за опалювальний сезон несуть центральна влада, і вони повинні з державного бюджету покрити додаткові витрати на опалення шкіл, лікарень, дитячих садків і т.п. у зв'язку з істотним зростанням цін на газ і вугілля.

"Це відповідальність місцевого самоврядування, тому додаткові видатки на опалення мають компенсуватися з бюджетів місцевих громад – вважають 13,3% опитаних», – додали автори дослідження.

Терміни проведення дослідження: 29 жовтня – 4 листопада 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старше 18 років), статі, типу поселення (місто/село) і поділу на області.
Нагадаємо, з 23 енергоблоків державних ТЕС працює всього 3. Кожен другий блог державних ТЕС простоює через брак вугілля.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще