Дистанційне навчання в школах і загроза повного локдауну: ситуація в Києві змінилася, всі подробиці

Читать на русском
карантин, люди, українці, локдаун

У зв'язку з погіршенням ситуації із захворюваністю коронавірусом в Києві, з наступного тижня учні столичних шкіл навчатимуться в дистанційному режимі.

Про це в середу, 10 листопада, повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, в останні тижні в столичні лікарні госпіталізують все більше дітей з коронавірусом. Штам "Дельта", як відзначають медики, – більш агресивний і вражає багатьох молодих людей і дітей, приводячи до ускладнень.

Станом на 10 листопада в столичних лікарнях перебувають 85 дітей з коронавірусом і підозрою на захворювання. 4 з них-у реанімаціях. Відзначається, що такої кількості дітей в лікарнях не було в усі попередні хвилі вірусу.

Зважаючи на таку ситуацію наступного тижня учні, зокрема молодшої школи (1-4 класів), за парти ще не повернуться, а продовжать навчання в дистанційному режимі.

Зазначимо, днями на сайті електронних петицій Києва з'явилася пропозиція від городян про те, щоб учні молодшої школи могли знову ходити в школи, а не сиділи на дистанційному навчанні.

На думку автора петиції, що учні 1-4 класів повинні вчиться в школі, навіть якщо в місті оголошена "червона" зона". Головна умова для цього-повна вакцинація всіх співробітників навчального закладу.

Однак в КМДА батьків дітей попросили поставитися з розумінням до ситуації, нагадавши, що діти можуть переносити захворювання безсимптомно, ставлячи під загрозу життя інших.

Більш того, столична влада не виключає введення в місті повного локдауну. Жителів Києва закликають не відвідувати громадські місця і не користуватися громадським транспортом без гострої необхідності.

Нагадаємо, нове посилення карантину торкнеться тисяч українців: що зміниться з 11 листопада і кого не пустять у транспорт

Як повідомляла Politeka, школи і вузи в "червоній" зоні: у МОЗ назвали головну умову для скасування "дистанційки"

Також Politeka писала, що вірус залишить українців у спокої, про маски можна буде забути: екс-глава МОЗ назвала терміни


Подорожчання проїзду в Одесі: невдовзі ціни зростуть

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: як можна оформити допомогу

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО в Запоріжжі: кому та за яких умов можуть відновити житло

Додаткова тисяча для пенсіонерів: кому реально нарахують грошову допомогу у Вінницькій області

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: хто може сподіватися на підтримку

Дефіцит фруктів у Дніпропетровській області: жителі вже стали свідками нових викликів

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Дніпропетровській області: як можна отримати допомогу

Дефіцит молочних продуктів в Кіровоградській області: проблема почала загострюватися, як саме

Графіки відключення світла в Одеській області на 19 червня: стало відомо, де тривалий час не буде електрики

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 19 червня: де доведеться змінити свої плани через знеструмлення

Введено жорсткі графіки відключення світла: кому у Миколаївській області не пощастить 19 червня

Подорожчання проїзду в Кіровоградській області: ціни суттєво змінилися

Світло зникне на багато годин: опубліковано графіки відключень у Черкаській області на 19 червня

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де можна отримати підтримку

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 19 червня: де електрики не буде 10 годин поспіль

Доплати для пенсіонерів у Вінницькій області: як та скільки можна отримати

Дефіцит овочів у Миколаївській області: наскільки складною є ситуація

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 19 червня: які адреси потрапили під багатогодинні знеструмлення

Пенсіонерам обіцяють нову виплату: названо розмір грошової допомоги в Запоріжжі

Показати ще