МОЗ готується до посилення карантину в п'яти областях: "Очікується пікове навантаження"

У МОЗ вже попередили
Читать на русском
коронавірус, лікарня коронавірус, лікарня

Кілька регіонів України через коронавірус знаходяться на межі червоної зони, оскільки ситуація там напружена - очікуються пікові навантаження на систему охорони здоров'я.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я-головний державний санітарний лікар Ігор Кузін під час ефіру на "Українському радіо".

"Ситуація поступово погіршується. Ми робили вже кілька раундів прогнозів епідеміологічної ситуації. Ми бачимо, що пікові навантаження на систему охорони здоров'я очікуються на другу половину листопада, тому ми рухаємося за таким сценарієм", - сказав він.

Санітарний лікар Ігор Кузін додав, що в червону зону карантину ризикують потрапити ще п'ять регіонів України. Серед них Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області.

Однак чиновник додав, що поки ситуацію вдається стримати. Розгортають додаткові ліжка і збільшують кількість тестувань. Кузін зазначив, що епідеміологічна ситуація в Україні прогнозовано погіршується та посилення карантину в п'яти областях неможливо уникнути.

Нагадаємо, симптоми легкої форми ковіда легко упустити: в МОЗ склали список найпоширеніших.

Як повідомляла Politeka, як працюватиме транспорт і магазини у випадку локдауну.

Також Politeka писала, що у МОЗ попередили про закриття шкіл, незважаючи на вакцинацію вчителів.


До виплат додадуть грошей: кому з пенсіонерів у Одеській області доступні значні доплати

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 29 липня: де чекають на 12 годин поспіль без електроенергії

Робота для пенсіонерів у Запоріжжі: де пропонують зарплату до 30 тисяч гривень і готові навчати новачків

Електрика зникне на тривалий час: вже оприлюднено графіки відключення світла у Запоріжжі на 29 липня

Дефіцит продуктів в Запоріжжі: на ринку зненацька виникли труднощі

Надбавка до пенсії з 1 серпня в Одеській області: хто та як може отримати додаткові кошти

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Луцьку з 1 серпня: як зміняться розцінки

Надбавка до пенсії з 1 серпня в Дніпрі: хто має право на оформлення

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: хто може сподіватися на додаткову допомогу

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Чернігівській області: кому першочергово приділять увагу у складний час

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: де є можливість знайти дах над головою у потрібний час

Нові виплати вже доступні українцям: як оформити грошову допомогу для ВПО в Миколаївській області

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Дніпрі: хто має право на отримання наборів

На довгі години без електрики: де зачеплять нові графіки відключення світла в Сумській області на 28 липня

Дефіцит продуктів в Одеській області: яка проблема знову виникла

Частина Дніпропетровської області надовго буде у темряві: де введено графіки відключення світла на 28 липня

Графіки відключення світла у Миколаївській області на 28 липня: які адреси опинилися у списку на тривалі знеструмлення

Дефіцит продуктів в Дніпрі: який товар знову під загрозою

Від ранку на багато годин без електрики: оприлюднено нові графіки відключення світла у Черкаській області на 28 липня

Показати ще