Канікули в українських школах вирішили перенести: з'явилася заява МОН і нова дата

Що відомо
Читать на русском
школа, діти, учні, карантин школа, діти, учні, карантин

Українські школярі цього року можуть піти на осінні канікули раніше, ніж планувалося, через новий спалах коронавірусу в країні та рекомендації МОН.

Із закликом перенести початок канікул для школярів виступив у своєму Телеграм-каналі голова Міносвіти і науки Сергій Шкарлет. Він запропонував відпустити учнів на відпочинок вже з 18 жовтня.

Міністр аргументував це різким стрибком числа випадків зараження COVID-19 в Україні, зафіксованим МОЗ за останній тиждень.

На тлі рішення Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також заяви МОЗ Міносвіти звернулося до навчальних закладів зі своєю рекомендацією. У відомстві також звернулися до місцевих органів влади з рекомендацією терміново вжити додаткових заходів для забезпечення безпеки дітей та працівників шкіл в умовах пандемії.

"Звертаючись до педрад, прошу відповідально поставитися до рекомендацій МОН", - заявив Шкарлет.

Він уточнив, що відповідно до законодавства України рішення про тривалість і структуру навчального року може приймати тільки педагогічна рада самого навчального закладу, тому уряд може тільки видавати рекомендації.

Нагадаємо, що чотири області України опинилися на межі посиленого карантину.

Як повідомляла Politeka, у МОЗ розповіли, що загрожує невакцинованим українцям.

Також Politeka писала, що з 15 Жовтня Херсонська область опиниться в «червоній» зоні карантину.


Нові виплати вже доступні: відкрито нову грошову допомогу для ВПО в Запоріжжі

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Львові: які цифрі з'являться в платіжках

Можна отримувати більше: як оформити доплати для пенсіонерів у Харківській області

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтавській області: з якою вартістю мешканці стикнуться у платіжках

Магазини в Одеській області можуть зіткнутися з дефіцитом продуктів: про які проблеми попереджають

Безкоштовне житло для ВПО у Запоріжжі: кому саме готові надати місце для проживання

ПФУ нагадав про доплати: хто з пенсіонерів може щомісяця отримувати більше у Дніпропетровській області

У вихідні дні будуть тривалі обмеження: кому вводять графіки відключення світла у Кіровоградській області на 8 та 9 серпня

Подорожчання продуктів у Житомирській області: за що доведеться платити більше в серпні

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 8 та 9 серпня: де доведеться зустріти вихідні без електрики

Подорожчання проїзду в Хмельницькому: які ціни вже почали діяти

Графіки відключення світла у Миколаївській області на 8 серпня: де субота принесе довготривалі обмеження

Дефіцит продуктів в Дніпропетровській області: які товари можуть стати рідкістю в магазинах

Субота принесе додаткові графіки відключень: де 8 серпня надовго вимикатимуть світло у Черкаській області

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Полтавській області: що варто зробити для отримання такої бажаної підтримки

Графіки відключення світла у Полтавській області на 8 та 9 серпня: названо адреси тривалих знеструмлень

Грошова допомога для ВПО у Полтавській області: хто ризикує втратити виплати та як цього уникнути

Підвищення тарифів в серпні: за які комунальні послуги в Дніпропетровській області платитимуть більше

Безкоштовне житло для ВПО у Харківській області: як можна стати на облік

Показати ще