Гарячий антициклон охопив Україну: де буде найспекотніше

Тримаймося!
Читать на русском
Гарячий антициклон охопив Україну: де буде найспекотніше
Опади покинуть Україна найближчими днями
Як передає Politeka.net, прогнозом поділилася синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.
За словами фахівця, 11 серпня в Україні переважатиме сонячна і тепла погода.

"У більшості областей України очікується + 27 +32 градуси, в західних областях+23 + 28 градусів. На сході, півдні + 28 + 34 градуси", - повідомила Діденко.
Синоптик зазначила, що гарячий антициклон витіснить опади з України, а короткочасні дощі можуть пройти лише на Прикарпатті, в Криму і в Запоріжжі.
Опадів 11 серпня жителям столиці очікувати не варто - в Києві повітря прогріється до 30 градусів вище нуля.

Варто відзначити, що згідно з даними Українського гідрометцентру, в четвер і п'ятницю дощі з грозами очікуються в східних і південних регіонах країни.
На решті території країни без опадів.

Також синоптики попереджають, що 11 серпня у східних областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Нагадаємо, грозові дощі зачаяться, давши українцям день перепочити: якою буде погода на початку тижня.

Як повідомляла Politeka, українські курорти пішли під воду, стихія обрушила весь гнів на Регіон.

Також Politeka писала, що після граду негода вдарить по Україні з новою силою, важливе попередження.


Безкоштовне житло для ВПО в Кривому Розі: як його отримати

Законопроєкти, парламент і розмови: експерт оцінив, чи готуються вибори в Україні під час війни

Новий графік руху поїздів у Черкаській області: які зручні маршрути зʼявилися

Нова система оплати за проїзд у Сумській області: які саме зміни відбулися

Графіки відключення світла в Кіровоградській області на 18 грудня: кого на 8 годин підряд лишать без електрики

Графіки відключення світла в Дніпропетровській області на 18 грудня: де будинки знеструмлять на 10 годин поспіль

Дефіцит хліба в Дніпрі: чому полиці ризикують залишитися пустими

Розмінування, технології та бізнес: експерт пояснив, як США хочуть гарантувати безпеку на ЗАЕС

Гуманітарна допомога для ВПО у Кривому Розі: куди саме звертатися

Гуманітарна допомога для ВПО у Кривому Розі: куди звертатися

Новий графік руху поїздів в Закарпатській області: "Укрзалізниця" додала зручний щоденний рейс

Обмеження руху транспорту в Дніпрі: проїзд трьома вулицями перекрито, скільки триватимуть незручності

Робота для пенсіонерів у Кривому Розі: кому і за які навички готові платити від 25 тисяч

Графік відключення світла у Сумах на 17 грудня: буде введено жорсткі обмеження на багато годин

Нова система оплати проїзду в Запоріжжі: з якими змінами зіштовхнулися містяни

«Останній та рішучий бій»: експерт оцінив, хто переможе у боротьбі за мирний план

Буфер, фронтир чи лідер: експерт пояснив, яке геополітичне місце займає Україна

Гарантії безпеки від США і 800 тисяч ЗСУ: експерт розповів про успіхи у переговорному процесі

Ротація на фронті, голосування поштою і більше дільниць: експерт розповів, як провести вибори під час війни

Показати ще