Михайло Поплавський виступив спікером на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

Читать на русском
Михайло Поплавський виступив спікером на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука» Михайло Поплавський виступив спікером на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука», який відкрив 31 травня Президент України Володимир Зеленський, обговорювалися питання української освіти та науки у світовому вимірі, цифровізації і популяризації науки, облаштування комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу

У роботі сесії «Цифровізація освіти і науки» взяв участь ректор КНУКіМ, доктор наук, професор Михайло Поплавський.

«Університет культури перейшов на змішане навчання. У виші з 2018 року запроваджена й реалізується Концепція розвитку цифрового університету. Тому пандемія Covid-19 хоча й стала для нас викликом, особливо для освіти в сфері мистецтва, але це не шокувало. Ми були готові психологічно, педагогічно й технічно. Створили «Міжнародний центр інноваційних технологій». У нас потужно працює факультет дистанційного навчання. Повністю змінили концепцію профорієнтаційної роботи та взаємодії з абітурієнтами. Сьогодні соціальні мережі – основний засіб комунікації із сучасною молоддю. В нас 90% викладачів у соціальних мережах. А що потрібно для молоді? Або молодь тобі довіряє, або тобі не довіряє », – зазначив під час панельної дискусії Михайло Поплавський.

Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта і наука», проходить в столиці з 31 травня по 2 червня, зазначають організатори форуму.

Відзначається також, що учасники заходу, в тому числі представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, українські педагоги, вчені, західні партнери, фахівці і експерти, будуть дискутувати на теми сучасних тенденцій в освіті і науці, трансформації освітнього процесу в Україні.


Миколаївська область готується до масштабних відключень: графіки світла на 31 липня вже оприлюднили

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: де можна знайти чимало варіантів

Графіки відключення світла у Черкаській області на 31 липня: в яких населених пунктах на багато годин поспіль зникне електрика

Кіровоградську область попередили про тривалі графіки відключень світла: кому готуватися до незручностей на 31 липня 

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: хто має право на подання заявки

31 липня буде без світла: у Вінницькій області анонсували багатогодинні графіки відключень

Дефіцит продуктів в Львівській області: що саме опинилось під загрозою

Світла стане менше: у Запоріжжі ввели додаткові графіки відключень на 31 липня

Щомісячна грошова допомога: кому з пенсіонерів в Одеській області пощастить отримати виплати

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 31 липня: які населені пункти торкнуться відключення на 12 годин поспіль

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: в який спосіб можна отримати цю допомогу

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Луцьку: як зміняться ціни з 1 серпня

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: що саме можуть отримати українці

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: що відомо про ситуацію з цінами

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: що саме найбільше зросло в ціні

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Миколаївській області: як можна отримати базові набори

Дефіцит продуктів в Кіровоградській області: що саме опинилося під загрозою

Новий графік руху транспорту в Чернігові: зміни ввели для популярного маршруту

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Дніпропетровській області: про які нові ціни було оголошено

Показати ще