Фінансовий директор ДТЕК очолив «ТОП-100.Рейтинг найбільших»

Читать на русском
Фінансовий директор ДТЕК очолив «ТОП-100.Рейтинг найбільших»

Директор зі стратегії та фінансів компанії ДТЕК Олег Тимків очолив рейтинг кращих фінансових директорів за версією журналу «ТОП-100. Рейтинг найбільших». Про це стало відомо під час церемонія нагородження переможців рейтингу в Києві

За словами Олег Тимківа, входження компанії в рейтинг лідерів фінансового ринку – це визнання багаторічного вкладу ДТЕК в розвиток вітчизняної енергетики, свідчення професіоналізму та фінансової експертизи команди: «Дякую журі, експертам і редакції за таку високу оцінку діяльності ДТЕК. Це заслуга всієї нашої великої команди. Особливо приємно, що наша робота і зусилля були відзначені в такий непростий і турбулентний для всієї світової та української економіки рік».

За його словами, минулий рік став для ДТЕК роком підведення підсумків – компанія відзначила своє 15-річчя і презентувала нову стратегію ДТЕК 2030. З моменту свого створення в 2005 році ДТЕК інвестував в енергетику та сталий розвиток 11,9 млрд доларів ставши найбільшим приватним національним інвестором і надійною точкою опори для суспільства і держави в період трансформації.

«Вироблена компанією енергія освітлює, зігріває, допомагає вчитись, лікувати, будувати, створювати нові технології. Вона підтримує безперервний цикл розвитку суспільства. Сьогодні основна наша діяльність зосереджена в Україні, але наші амбіції – стати найуспішнішою українською компанією, якій вдалося масштабувати свій успіх на європейські ринки», – зазначив директор зі стратегії та фінансів ДТЕК.

Він висловив упевненість, що глобальні тренди будуть продовжувати впливати на енергетику України, визначати вектори її розвитку – галузь буде змінюватися, йдучи в бік низьковуглецевих технологій та інновацій.

У лонг-лист рейтингу увійшло близько 90 фінансових директорів найбільших компаній України.

Фінальний рейтинг журналу формувався з двох оцінок: експертного журі, до якого увійшли представники міжнародних компаній, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки, рекрутингових, консалтингових компаній (60%) і оцінки редакційної колегії (40%).

Експертне журі оцінювало фінансових управлінців за п'ятьма критеріями: репутація на ринку, ефективність, новаторське мислення, стратегічне планування, антикризове управління.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще