Андрій Мальований закликав боротися з паліями трави: «Виявлення і штрафування»

Читать на русском
Андрій Мальований закликав боротися з паліями трави: «Виявлення і штрафування» Андрій Мальований закликав боротися з паліями трави: «Виявлення і штрафування»

В Україні різко зросла кількість пожеж в екосистемах

Про це пише голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований на своій сторінці у мережі Facebook, передає "Знай".

Наводимо слова автора без коментарів.

Цього року в Україні кількість пожеж в екосистемах у порівнянні з 2019 роком зросла в 40 разів!

Це наслідок не тільки глобального потепління і температурних рекордів, які зумовлюють пожежі на більших територіях. Причина і у тому, що українці дуже люблять займатись спалюванням трави.

За цей рік Держекоінспекція склала 765 протоколів за фактами самовільного випалювання трави. З дрібних вогнищ, які люди розводять задля розваги, зростають такі потужні пожежі, як в Чорнобилі та на Луганщині.

Однак існує чудовий механізм боротьби з паліями - це їх виявлення і штрафування. До цього процесу можете долучитись і ви.

На інфографіці нижче - шляхи, як ви можете комунікувати з Держекоінспекцією та повідомляти про порушення.

Зокрема, і про спалювання трави вашими сусідами.

Не будьте байдужими. Краще звертайтесь до нас, якщо хочете жити в зеленій, а не спаленій вогнищами, Україні.


Пенсія в Одеській області: дехто з українців може залишитись без виплат

Безкоштовне житло для ВПО в Київській області: де готові надати підтримку в скрутний час

Пенсіонерам нагадали про доплати: хто з літніх українців може отримати гроші у Харківській області

Безкоштовні продукти в Кіровоградській області: що саме готові надати

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Запоріжжі: що можна отримати

Подорожчання продуктів у Вінницькій області: як було піднято ціни

Новий графік руху транспорту в Києві: важливі маршрути зазнали змін

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: яку підтримку можна отримати

Пенсіонерам потрібно встигнути до 20 серпня: як отримати грошову допомогу 2000 гривень у Чернігівській області

Багатогодинні відключення світла зачеплять Харківську область: де будуть графіки на 18 серпня 

Електрику вимкнуть на багато годин: Дніпропетровську область попередили про графіки відключення світла на 18 серпня

Графіки відключення світла у Миколаївській області на 18 та 19 серпня: кому доведеться відкласти справи через обмеження

Дефіцит продуктів в Полтавській області: які нові проблеми виникли

У Черкаській області вводять багатогодинні знеструмлення: кого зачеплять графіки відключення світла на 18 та 19 серпня

Прогноз погоди в Харкові на тиждень з 18 по 24 серпня: які несподіванки передбачили синоптики

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 18 та 19 серпня: де проведуть багато годин без електрики

Грошова допомога пенсіонерам в Полтавській області: як отримати щомісячні виплати

12 годин поспіль у темряві: де у Полтавській області вводять графіки відключення світла на 18 серпня

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 18 серпня: де день розпочнеться без електрики

Показати ще