Можуть посадити на три роки: в українських школах вводять суворе покарання за недотримання карантину

Всі подробиці
Читать на русском
Можуть посадити на три роки: в українських школах вводять суворе покарання за недотримання карантину Можуть посадити на три роки: в українських школах вводять суворе покарання за недотримання карантину

У разі порушення навчальними закладами карантину керівникам загрожує покарання

Як передає Politeka.net, про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки України.

Зазначається, що у разі недотримання вимог законодавства України Про охорону здоров'я керівники закладів освіти несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність і їм загрожуватиме штраф або позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.

Крім цього, у разі смерті учня, спричиненої недотриманням карантину, директора закладу можуть позбавити волі на строк від трьох до п'яти років.

Також розмір штрафу для громадян за порушення карантину становить від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів.

Раніше ми розповідали про посилення карантину в Україні.

Так, Кабмін вирішив розширити червону зону карантину і ввів нове епідемічне зонування.

Посилення карантину торкнеться тих населених пунктів, які потрапили в червону зону: Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Ізмаїл та інші, а нові обмежувальні заходи будуть діяти протягом наступних 14 днів.

Нагадавши, навчальний рік в Україні під загрозою зриву, інфекціоніст озвучив тривожний прогноз.

Як повідомляла Politeka, дані щодо смертності від китайської зарази в Україні поставили під сумнів.

Також Politeka писала, про посилення карантину:що відбувається в маршрутках після нової заборони, фото.


Графіки відключення світла у Чернігівській області на 15 липня: які населені пункти проведуть багато годин з обмеженнями

Графіки будуть багатогодинними: де триватимуть додаткові відключення світла у Запоріжжі на 15 липня

Грошова допомога надається в Миколаївській області: кому з пенсіонерів доступні щомісячні виплати

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: ціни почали стрімко рости

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: названо умови, за яких готові надати допомогу

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Кропивницькому: за що треба буде платити чимало грошей

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області: ціна стала значно вищою

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО в Запоріжжі: яким категоріям дозволено взяти участь у програмі

Подорожчання продуктів у Одеській області: скільки тепер доведеться платити за базові товари

Нова грошова допомога для ВПО: як переселенці в Одеській області можуть отримати фінансовий бонус

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: що саме відбувається з цінами

Грошова допомога для ВПО в Дніпропетровській області: у ПФУ вказали, кому нададуть виплати автоматично

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: кому зараз треба подати заявку

Графіки відключення газу з 14 по 24 липня у Дніпропетровській області: кому доведеться пережити довготривалі незручності

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: як саме злетіли ціни

Подорожчання проїзду в Миколаївській області: кому поки дозволять платити в два рази менше

Графіки відключення світла в Одеській області на 14 липня: де варто готуватися до багатогодинної перерви електропостачання

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Дніпропетровській області: де саме було оновлено ціни

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 14 липня: на кого чекають багато годин без електрики

Показати ще