Навчальний рік в Україні під загрозою зриву, інфекціоніст озвучив тривожний прогноз: "зачиняться школи і..."

Читать на русском
Навчальний рік в Україні під загрозою зриву, інфекціоніст озвучив тривожний прогноз: "зачиняться школи і..."

Україну чекає закриття шкіл і можливе повторення італійської епідеміологічної ситуації

Таку думку озвучив керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю, інфекціоніст Андрій Александрін в інтерв'ю "Главкому"

Експерт зазначив, що діти є ідеальними розповсюджувачами для "китайського вірусу", і саме через це потрібно буде припиняти навчальний процес в Україні.

"Найближчим часом зростання захворюваності за рахунок дитячого населення піде ще більше, тому що хоч діти і не є групою ризику, вони є носіями. Діти можуть заражати своїх батьків, бабусь і дідусів. Я впевнений, ситуація буде такою: 1 вересня діти пішли в школу, в кінці вересня всі школи закриються", – розповів Александрін.

Також він підкреслив, що Україна може повторити епідеміологічний сценарій Італії.

"Я не хочу лякати, просто як інфекціоніст розумію: в кінці жовтня – на початку листопада ми отримаємо точно таку ситуацію, яка була навесні в Італії або Іспанії, коли в лікарню будуть звозити величезну кількість хворих, медики змушені будуть з трьох пацієнтів вибирати одного, чиї шанси на одужання високі, і лікувати його", – додав Александрін.

Нагадаємо, сьогодні, 5 вересня, в Україні зафіксовано рекордний добовий приріст пацієнтів з "китайським" вірусом.

Інфекцію підтвердили у 2,8 тис.осіб.

Також ми повідомляли, що Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов закликав до дотримання вимог адаптивного карантину, в іншому випадку в країні може не вистачити медиків для лікування хворих.

Нагадавши, українцям розповіли, що діється в лікарнях "червоної" зони.

Як повідомляла Politeka, дані щодо смертності від китайської зарази в Україні поставили під сумнів.

Також Politeka писала, що посилення карантину:що відбувається в маршрутках після нової заборони, фото.



Безкоштовне житло для ВПО в Київській області: де і які варіанти розміщення пропонують

Вводяться багатогодинні знеструмлення: з'явилися графіки відключення світла у Полтавській області на 28 квітня

Доплати для пенсіонерів у Полтавській області: хто отримає додаткові фінанси

Багатогодинні відключення світла зіпсують день: на 28 квітня введено графіки у Сумській області

Продукти, одяг і не тільки: де пенсіонерам в Одесі роздають гуманітарну допомогу

Українцям надовго відключать світло: де діятимуть графіки на 28 квітня у Чернігівській області

Правила виплати грошової допомоги для ВПО змінилися: що потрібно знати мешканцям Дніпропетровської області

Дефіцит продуктів у Київській області: про які деталі стало відомо

Підвищення тарифів на електроенергію в Київській області: що може відбутися найближчим часом

Подорожчання продуктів у Полтавській області: яка наразі ситуація з цінами

Подорожчання проїзду в Одеській області: де та як сильно змінюються ціни

Підвищення тарифів на газ у Дніпропетровській області: що відомо жителям про цю ситуацію

До 60 тисяч гривень в місяць: де шукати роботу для пенсіонерів у Києві

Подорожчання проїзду в Ужгороді: яка тимчасова вартість встановлена

Подорожчання продуктів в Одесі: ціни було різко збільшено

Грошова допомога в Одеській області: яку підтримку можуть отримати пенсіонери і не тільки

Робота для пенсіонерів: де в Полтавській області платять до 25 000 гривень

Дефіцит продуктів у Київській області: які негаразди знову з'явилися

Доплати для пенсіонерів в Чернігівській області: хто може отримати понад 1000 гривень

Показати ще