Активисты требуют от министра Ткаченко объяснений по поводу дома в заповедной зоне — СМИ

Читать на русском
Активисты требуют от министра Ткаченко объяснений по поводу дома в заповедной зоне — СМИ Активисты требуют от министра Ткаченко объяснений по поводу дома в заповедной зоне — СМИ

В четверг, 13 августа, в Киеве прошел митинг под домом министра культуры Александра Ткаченко, расположенном в заповедной зоне Труханова острова.

Об этом стало известно от журналиста информационного агентства "Журналист", который находился на месте событий, пишут "Українські новини".

Активисты ГО "Ліс" и ГО "Товариство охорони пам’яток культури міста Києва" протестовали против застройки Труханова острова и требовали, чтобы Ткаченко объяснил ситуацию с домом в центре заповедной зоны, так как министр культуры, представитель партии "Слуга народа" и бывший гендиректор "1+1 Media" проживает в этом доме на Трухановом острове в рекреационной зоне, и до сих пор не декларировал его.

"Мы собрались здесь для того, чтобы нынешний министр культуры объяснил, почему он считает, что он имеет право проживать на территории заповедной зоны и почему он не внес эту недвижимость в декларацию. Это уже не первый раз, когда Александра Ткаченко просят объяснить жителям Киева факт проживания в этом доме. 2 года назад он уверял, что в декларации за 2019 год мы увидим у кого и за сколько он арендует это жилье, но, к сожалению, этого так и не случилось", - прокомментировал один из активистов.

По словам митингующих, они организовали митинг у дома Ткаченко, чтобы спровоцировать реакцию чиновника на свои требования.


Тариф на світло в Київській області: хто зможе платити менше

Безкоштовні продукти для ВПО в Запоріжжі: що варто знати про проєкт

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одесі: які зміни внесли

Частині пенсіонерів нарахують більше: хто має право на доплати у Дніпропетровській області

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де можна отримати прихисток

Перерахунок пенсії в Запоріжжі: що потрібно про це знати

Графіки відключення світла в Полтавській області на 19 та 20 серпня: кого торкнуться тривалі вимкнення електропостачання

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області з 26 серпня: як саме зросте ціна

Графіки відключення світла в Київській області на 19 серпня: де без електрики українці залишаться на 12 годин поспіль

Подорожчання проїзду в Полтаві: як зміняться ціни з 25 серпня

У Дніпропетровській області буде непростий день: введено графіки відключення світла на 19 серпня

Дефіцит продуктів в Чернігівській області: українці зіштовхнулися з труднощами

Електрику вимикатимуть на багато годин: які графіки відключення світла чекають у Миколаївській області на 19 та 20 серпня

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: що сталося з цінами

Прогноз погоди в Дніпропетровській області на тиждень з 19 по 25 серпня: синоптики попередили, коли накриє спека

Графіки відключення світла у Черкаській області на 19 та 20 серпня: які адреси опинилися у списку тривалих знеструмлень

Прогноз погоди в Харківській області на тиждень з 19 по 25 серпня: синоптики назвали дату, коли накриє 33-градусна спека

Світло відключать надовго: на 19 та 20 серпня вводять планові графіки у Кіровоградській області

Грошей додадуть: кому з пенсіонерів у Полтавській області доступні доплати

Показати ще