МОЗ вводить нові правила карантину, термінова заява Степанова: "Ми ініціюємо..."

Що зміниться в Україні?
Читать на русском
Максим Степанов, карантин, українці, брифінг

31 липня МОЗ вперше розділить Україну на чотири карантинні зони за рівнем небезпеки

Про це під час брифінгу 30 липня заявив глава відомства Максим Степанов, передає Politeka.net.

У п'ятницю відбудеться засідання центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, члени якої збираються розподілити всі регіони країни по зонах залежно від санітарно-епідемічних показників. А вже 1 серпня в Україні почнуть діяти нові правила та обмеження в рамках адаптивного карантину.

«Завтра ми ініціюємо проведення засідання центральної комісії для того, щоб ми затвердили всі ці зони по всій країні, які ми визначили за показниками та які в постанові уряду», - зазначив Максим Степанов.

Раніше вже повідомлялося, що в Україні з'являться чотири зони: "зелена", "жовта", "помаранчева" і "червона". В "зеленій" зоні будуть діяти самий м'який карантинний режим, однак людям доведеться носити маски, дотримуватися обмеження під час масових заходів та у транспорті. А от найважче доведеться жителям областей, які потраплять в "червону" - тут заборонять роботу громадського транспорту, ТРЦ, кафе, ресторанів і навчальних закладів.

При розподілі чиновники будуть враховувати спеціальні критерії: завантаженість ліжок не більше 50%, середня кількість тестувань не менше 24 на 100 тисяч населення, коефіцієнт виявлення випадків зараження не більше 11% і показник динаміки зростання випадків інфікування не більше 10%.

Нагадаємо, посилення карантину в Україні, Ляшко зробив термінове заяву: "Після 1 серпня..."

Як повідомляла Politeka, батьки повстали проти онлайн-навчання в Одесі: "Повна деградація"

Також Politeka писала, що китайський вірус під Дніпром: знайдений новий джерело, число заражених стрімко зростає


До 60 тисяч гривень в місяць: де шукати роботу для пенсіонерів у Києві

Подорожчання проїзду в Ужгороді: яка тимчасова вартість встановлена

Подорожчання продуктів в Одесі: ціни було різко збільшено

Грошова допомога в Одеській області: яку підтримку можуть отримати пенсіонери і не тільки

Робота для пенсіонерів: де в Полтавській області платять до 25 000 гривень

Дефіцит продуктів у Київській області: які негаразди знову з'явилися

Доплати для пенсіонерів в Чернігівській області: хто може отримати понад 1000 гривень

Дефіцит продуктів у Полтавській області: від якої нової проблеми страждає ринок

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області: скільки коштуватиме квиток

Подорожчання продуктів у Київській області: як сильно змінилася вартість

Подорожчання круп в Чернігівській області: ціни різко поповзли вгору, які суми в чеку тепер будуть

Графік відключення води на тиждень з 27 квітня по 3 травня в Дніпрі: про які обмеження стало відомо

Допомога в подоланні труднощів: пенсіонерам в Одесі надається гуманітарна підтримка

Графік відключення газу на тиждень з 27 квітня по 3 травня в Рівненській області: кого зачеплять обмеження

Підвищення тарифів на газ у Одеській області: що буде з цінами найближчим часом

В які дати чекати потепління в Харкові: синоптики дали прогноз погоди на тиждень з 27 квітня до 3 травня

ВПО та пенсіонери у Полтаві можуть отримати безкоштовні продукти: кому надають підтримку

Графік відключення газу на тиждень з 27 квітня по 3 травня в Одеській області: для жителів буде введено обмеження

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Чернігівській області: як і де надають допомогу

Показати ще