В РНБО зробили важливу заяву про наступ Росії з Криму: "Це початок..."

Загроза цілком реальна
Читать на русском
российские военные, Крым

Військові навчання, які проводить Росія, можуть перейти в "активну фазу бойових дій"

Про це заявив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос коментуючи "Крим.Реалії" можливість вторгнення Росії в Україну.

Справа в тому, що на вересень 2020 року Росія запланувала в Криму проведення військових навчань "Кавказ-2020". Це викликає багато побоювань.

"Коли штаби і мобілізаційна база підготовлені, а вони вже підготовлені в Криму, цей потенціал під виглядом резервістів може прибути спочатку на навчання, а навчання може перейти в активну фазу бойових дій, це відбувається дуже швидко. Сьогодні вранці це ще навчання, а завтра вранці це вже що – початок агресії", – пояснив представник РНБО.

Кривоніс зазначив, що всі існуючі загрози опрацьовані Генштабом.

"Всі загрози, які можуть існувати, вони давно вже опрацьовані разом Генеральним штабом, і постійно переглядаються ці питання. І ці плани існують. І наші війська також проходять навчання та підготовку з протидії", – заступник секретаря РНБО.

При цьому Кривоніс додав, що у разі атаки Україні чекати допомоги від союзників не доводиться.

"Ми чітко повинні розуміти, що ми одні на полі і у нас не так багато країн, які нас підтримують. Нас підтримують країни Балтії, Польща, тому що вони розуміють ту загрозу, яка йде з боку Росії, і вони розуміють, що ми зараз для них союзники – ми повинні підтримувати. Нас підтримує Великобританія, яка розуміє таку загрозу з боку Росії, нас підтримують Сполучені Штати, нас підтримує Канада, нас підтримує Японія. Інші країни Європи грають під дудку Росії", – констатував Кривоніс.

Нагадаємо, розкрито плани Путіна після повернення в ПАРЄ.

Як повідомляла Politeka, кримчани вирішили знищити півострів, щоб «насолити» Путіну.

Також Politeka писала, що Росія поверне Крим Україні, розкрита правда про наступника Путіна: «Це для нього останній…».


Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Запоріжжі: за якими адресами можна отримати допомогу

Подорожчання проїзду в Кіровоградській області: ціни різко піднялися

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: як їх оформити

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: як змінилися розцінки

Одеська область надовго залишиться без світла: оприлюднено графіки відключення на 11 червня 

Прогноз погоди в Дніпропетровській області на тиждень з 11 по 17 червня: яких сюрпризів чекати

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 11 червня: де чекають багатогодинні незручності

Дефіцит молочних продуктів в Кіровоградській області: як саме загострюється проблема

Світло обмежать на тривалий час: які графіки відключення на 11 червня чекають Миколаївську область

Безкоштовне житло для ВПО в Вінницькій області: де знайти дійсно достойні варіанти

Графіки відключення світла у Черкаській області на 11 червня: де без електроенергії довго лишаться багато будинків

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Миколаївській області: вартість помітно піднялася

Без світла надовго: для Кіровоградської області на 11 червня  опублікували важливі графіки відключень

Безкоштовне житло для ВПО в Запоріжжі: де насправді можна знайти домівку

Подорожчання продуктів в Одесі: цінники різко переписали, усі подробиці

Вінницьку область чекає нова хвиля відключень світла на 11 червня: електрику будуть давати за графіком

ВПО можуть оформити нову допомогу: як отримати виплати в Одеській області

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 11 червня: де електрика повернеться не скоро

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одесі: як може бути змінено ціни

Показати ще