За прикладом інших країн: у МОЗ розповіли, до чого готуватися українцям з 1 вересня

В Україні можуть ввести новий формат навчання
Читать на русском
Максим Степанов

В Україні можуть впровадити змішаний формат навчання

Про це повідомляє Politeka з посиланням на "РБК-Україна".

Так, міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що Міністерство охорони здоров'я працює з МОН, щоб з 1 вересня перейти на максимально наближений до нормального способу життя формат навчання.

За словами міністра, це може бути змішаний варіант - одночасно звичне та дистанційне навчання.

Так, Степанов не виключає, що в разі певних показників це буде звичайний режим навчання з дотриманням протиепідемічних правил або, можливо, з двозмінним відвідуванням навчального закладу.

Коли показники захворюваності будуть вище встановленої норми, можливо, що школи почнуть переходити на дистанційне навчання.

"Я прихильник того, щоб аналізувати світові приклади і адаптувати їх під реалії української ситуації", - сказав міністр.

Вже через тиждень, за словами міністра, буде готовий регламент роботи навчальних закладів, а до кінця липня його затвердять, "щоб все було зрозуміло заздалегідь".

Також глава МОЗ Максим Степанов повідомив, що карантин в Україні продовжать ще щонайменше на місяць. При цьому уряд готується продовжувати карантин і в 2021 році. Це означає, що карантин може затягнутися на два роки.

Нагадаємо, «На два роки»: у Кабміні проговорилися про реальні терміни карантину, що ще треба знати українцям.

Також Politeka писала, що Кабмін готує нові "карантинні" штрафи українцям, суми від 3400 грн: за що каратимуть.

Раніше Politeka повідомляла, що українцям нарешті зізналися, що вони не знімуть маски.


Гуманітарна допомога для ВПО у Сумах: що варто знати про отримання важливої підтримки

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів у Київській області: як отримати підтримку від благодійного фонду

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Вінниці: як саме зросли ціни

Графіки відключення світла в Одеській області на 22 січня: де українці довго будуть без електрики

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 22 січня: де багатогодинні знеструмлення чекають на українців

Графіки відключення світла в Житомирській області на 22 січня: де українцям підготували тривалі обмеженння

Прогноз погоди в Запоріжжі на тиждень з 22 по 28 січня: коли очікувати довгоочікуваного потепління

Безкоштовне житло для ВПО в Запоріжжі: хто може скористатися державною допомогою

Нові графіки відключення світла в Одеській області на 22 та 23 січня: попередження від ДТЕК

Графіки відключення світла в Харківській області на 22 січня: які населені пункти надовго лишать без електрики

Графіки відключення світла в Харківській області на 22 та 23 січня: оголошено додаткові знеструмлення

Графіки відключення світла в Чернігові на 22 січня: тривалі знеструмлення зачеплять багато вулиць

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Черкаській області: платіжки оновили, яких сум очікувати

Безкоштовне житло для ВПО у Київській області: кому доступна підтримка від держави

Графіки відключення світла в Запоріжжі та області на 22 січня: українців попередили, де багато годин не буде електрики

Робота для пенсіонерів у Харкові: де готові платити зарплатню розміром 25 тисяч

Графіки відключення світла в Полтавській області на 22 січня: довгі знеструмлення чекають на українців, відомі адреси

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Волинській області: які ціни тепер діють

Графіки відключення світла в Кіровоградській області на 22 січня: жорсткі обмеження охоплять частину регіону

Показати ще