Росіян, які планували в Україні тяжкі злочини, просто відправлять назад в РФ

Такого, мабуть, немає ніде в світі
Читать на русском
Росіян, які планували в Україні тяжкі злочини, просто відправлять назад в РФ

У Києві поліція затримала двох громадян РФ, які готувалися провести серію тяжких злочинів в Україні

Про це повідомляє Politeka, в Нацполіції повідомили, що громадяни РФ працюють на російські спецслужби.

Мова йде про те, що затримані були членами збройних формувань, працювали на країну-агресора і брали участь у бойових діях в ряді країн.

Про це у Facebook пише політолог і блогер Андрій Смолій.

Він зазначає, такого, напевно, ніде в світі і уявити собі не могли - агентів спецслужб агресора – відправлять назад в Росію. Їх вже зараз готують до примусового відправлення з України.

Тобто, людей, які, як визнали в Нацполіції, готували тяжкі злочини, не заарештовують, не судять в Україні, а просто відправляють назад.

Нагадаємо, що у Києві двоє росіян планували влаштувати серію тяжких злочинів.

Відзначається, що правоохоронці затримали двох громадян РФ, які планували вчинення тяжких злочинів на території української столиці.

Оперативниками управління стратегічних досліджень в місті Києві була отримана інформація про те, що в столицю України прибули громадяни РФ з наміром влаштувати серію тяжких злочинів у Києві. У поліції повідомили, що затримані росіяни були членами збройних формувань, які працювали на російські спецслужби і брали участь у військових конфліктах у різних країнах світу. Росіяни навіть отримали за свою діяльність державні нагороди РФ.

Також ми писали, що у Києві повідомили про замінування автовокзалу

Мова йде про центральному автовокзалі столиці, який розташованої на Деміївській площі.

На місце одразу ж прибули правоохоронці та рятувальники. Людей, які перебували на вокзалі, перевели на "безпечну" бік паркування і попросили максимально звільнити периметр.

На місці почалися необхідні роботи всередині приміщення, тому туди перестали впускати сторонніх.

Зараз вже відомо, що опергрупа з собаками перевірила приміщення та околиці автовокзалу, але вибуховий пристрій так і не виявили. Вокзал закрили до 20.30.

Нагадаємо, Держдумі РФ вибухнули погрозами на адресу України: «Може закінчитися плачевно».

Як повідомляла Politeka, письменник Гуменюк пояснив, чому Росія вплуталася в сирійський бій: "Програла на Донбасі".

Також Politeka писала, що письменник Єрофєєв розкрив, що буде з відносинами між Україною і РФ: "Після конфлікту...".


Грошова допомога для пенсіонерів в Одеській області: скільки коштів можуть отримати українці

Подорожчання проїзду у Луцьку: які нові тарифи було озвучено

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Кіровоградській області: які можливості стали доступними

Подорожчання продуктів у Полтавській області: як переписали цінники в супермаркетах

Подорожчання проїзду в Ужгороді: у місті встановлено тимчасовий тариф

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: усі подробиці щодо отримання

Подорожчання продуктів в Одесі: що відбувається з цінами

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: які варіанти доступні для українців, подробиці

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Дніпропетровській області: мешканцям стали відомі нові ціни

Дефіцит продуктів у Запоріжжі: стало відомо, яка проблема охопила ринок

Нова система оплати проїзду у Львові: які важливі правила було оголошено пасажирам

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: де саме було оголошено про нові ціни

Графік відключення газу на тиждень з 20 по 26 квітня: де саме та як довго триватимуть обмеження

Подорожчання проїзду в Тернопільській області: які нові тарифи було встановлено

Графік відключення газу на тиждень з 20 по 26 квітня в Одеській області: кого торкнуться ці обмеження

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Харківській області: які умови отримання було названо

Відключення світла в Вінницькій області 20 квітня: обленерго оголосило нові графіки

Графік відключення води на тиждень з 20 по 26 квітня в Дніпрі: кого торкнуться жорсткі обмеження

Найдешевші квартири в Дніпрі: де шукати житло від 600 тисяч гривень

Показати ще