Моз вразив українців новими даними, карантин посилюють назад: які області під загрозою

Зроблено важливе заяву!
Читать на русском
віктор ляшко, карантин

Стало відомо, в яких областях України не будуть пом'якшувати карантин

Про це заявив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу.

«За індикаторами у нас сьогодні не проходять по захворюваності — Київ, Волинська, Житомирська, Львівська, Рівненська область, Чернівці. І з тестування не проходить Донецьк, Луганськ майже проходить», — заявив Ляшко.

А тим часом в Житомирській області було прийнято рішення посилити карантин.

На такі заходи пішли в зв'язку з збільшенням добової захворюваності в регіоні, повідомляється на сайті облдержадміністрації.

Зокрема, з 1 по 4 червня в регіоні лабораторно підтверджено 123 нових випадку китайської інфекції.

Тепер в Житомирській області не дозволяється приймати відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування, надавати послуги розміщення (готелі, мотелі, хостели), а також заборонено проводити релігійні заходи і богослужіння.

Крім того, заборонена робота установ культури, проведення культурних заходів.

Всі літні жителі старше 60 років повинні дотримуватися режиму самоізоляції.

Наголошується, що заходи будуть діяти до моменту стабілізації епідемічної ситуації.

Додамо також, що країни Європейського Союзу висловилися за продовження обмежень на в'їзд громадян третіх країн після 15 червня. Раніше очікувалося, що саме ця дата стане стартом відновлення пасажирських авіарейсів.

За даними міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, зараз ведуться переговори про відкриття авіасполучення з Туреччиною, Грецією та Іспанією.

Нагадаємо, карантин можуть посилити: термінове заяву санлікаря Ляшко, «завтра-післязавтра…».

Як повідомляла Politeka, метро можуть закрити в Києві, оприлюднене рішення Кабміну: "не відповідає...".

Також Politeka писала, що побитий новий антирекорд, екстрене звернення Моз: "Карантин знову посилять...".


Новий графік руху поїздів у Рівненській області: як зміни ввели на Новий рік

Дефіцит продуктів у Сумській області: український ринок зіштовхнувся з викликами, з чим виникли проблеми

Графік відключення світла на січень 2026 в Кропивницькому: кому чекати на довгі обмеження

Графік відключення газу на січень 2026 у Житомирській області: роботи займуть 10 днів, кого торкнуться обмеження

Графік відключення світла на січень 2026 в Полтавській області: стало відомо, де довго не буде електрики

Графік відключення світла на 1 січня в Житомирській області: кому зробили попередження

Новий графік руху поїздів в Житомирській області: "Укрзалізниця" зробила попередження, які зміни вже діють

Графік відключення світла на cічень 2026 в Сумах: де не буде електрики багато годин поспіль

Графік відключення світла на 1 січня в Чернігові: оголошено про довготривалі обмеження

Прогноз погоди на січень в Харкові: яких несподіванок очікувати українцям у перший місяць 2026 року

Графік руху транспорту у Львові на Новий рік: українців попередили про важливі зміни у розкладі

Графік відключення світла на cічень 2026 в Житомирській області: жителі будуть без електрики по багато годин

Дефіцит продуктів у Кіровоградській області: улюблений товар українців став делікатесом, що відбувається

Грошова допомога для ВПО в Полтавській області: стало відомо, через що можна втратити підтримку

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Полтавській області: які документи необхідно надавати

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: як ростуть ціни в магазинах

Нова система оплати проїзду в Запоріжжі: у міськраді розповіли про нововведення

Графік відключення світла на 1 січня в Сумській області: де не буде електрики багато годин

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: які ціни тепер діють

Показати ще