Літо повертається в Україну, але не з порожніми руками: "спека, грози і..."

До чого готуватися українцям
Читать на русском
жара, фонтан

Погода потроху готується до потепління, але дощі й надалі заливатимуть Україну

Про це у своєму Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко, пише Politeka.net.

За її словами, завтра, 4 червня, у більшості українських регіонів пройдуть грозові дощі.

"На Сході України та у південній частині суттєвих опадів не передбачається. Окрім Одещини - там у четвер є ймовірність дощів. Вітер з південного заходу, 5-10 м/с. Температура повітря завтра підвищиться, повсюди у денні години очікується +17+22 градуси", - попередила синоптик.

Наталка Діденко також зазначила, що досить прохолодно буде вночі: лише +5+10 градусів, на Півдні до +13 градусів.

"У Києві 4-го червня пройдуть дощі з періодичними грозами. При грозі можливий рвучкий вітер та навіть в окремих районах град. Обережно.
Найближчої ночі у столиці +8+10 градусів, завтра вдень потепліє до +18+20 градусів", - продовжила авторитетний синоптик.

Підсумовуючи, Наталка Діденко додала, що до кінця поточного тижня в Україні стане спекотно, а стовпчики термометрів досягатимуть +20+28 градусів, а вихідними на Півдні, Сході та на Дніпропетровщині місцями до +30 градусів.

Раніше ми повідомляли про те, що 3 червня в Україні дощитиме. В західних областях синоптики прогнозували, що стовпчик термометра опуститься до 12-15 градусів вище нуля. У нічний час доби похолоднішає ще більше – до 5-8 градусів.

Схожою ситуація буде і на півночі країни. Дощі тут місцями будуть менш сильними, проте замість них будуть грози. Тут повітря прогріється до 13-18 тепла. Вночі похолодає до 5-8 за Цельсієм.

Грози зі зливами варто очікувати і жителям центральних регіонів. Тут повітря буде в районі 13-21 за Цельсієм, а вночі від 5 до 11 вище нуля.

Аналогічна погода буде на півдні України, а ясна погода має бути на Сході країни: вдень від 19 до 22 тепла, 9-11 градусів за Цельсієм вночі.

Нагадаємо, погода зіпсує українцям початок літа, синоптики попередили про новому ударі.

Як повідомляла Politeka, літо скасовується, погода з перших днів червня вдарить по українцях.

Також Politeka писала, що стихійне лихо насувається на Україну, з'явилося попередження.


Дефіцит продуктів у Сумській області: на ринку виникли труднощі, з якими товарами існують проблеми

Обмеження руху транспорту в Полтаві: на яких вулицях на два місяці перекриють проїзд

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Кіровоградській області: як оформити підтримку

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: українців попередили щодо отримання виплат

Подорожчання продуктів у Одеській області: цінники суттєво підвищили

Новий графік руху поїздів у Рівненській області: що варто знати пасажирам на свята

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Полтавській області: як отримати зимову виплату

Підвищення тарифів на воду в Рівненській області: які нові суми чекають на жителів

Графік відключення газу з 26 до 29 грудня у Волинській області: де саме люди залишаться без постачання

Безкоштовне житло для ВПО у Львові: яку підтримку може надати держава

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Одеській області: як можна подати заявку

Безкоштовні продукти для ВПО у Миколаївській області: куди можна звернутись за допомогою

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: які документи варто надати

Графік відключення світла в Чернігівській області на 24 грудня: оголошено про багатогодинні обмеження

Графік відключення світла в Полтавській області на 24 грудня: кого попередили про багатогодинні обмеження

Подорожчання продуктів у Полтавській області: ціни різко поповзли вгору, подробиці

Графік відключення газу на 23 грудня у Чернівцях: кому доведеться залишитися без постачання

Графік відключення газу з 23 по 25 грудня в Одеській області: на кого чекають незручності

Графік відключення газу на тиждень з 22 до 28 грудня у Сумській області: кого зачеплять масові обмеження

Показати ще