«Беркутня відкрила собі музей» в Україні: серед експонатів «ті самі кийки» і наручники, кадри цинізму

"Чекаємо музей Сталіна"
Читать на русском
«Беркутня відкрила собі музей» в Україні: серед експонатів «ті самі кийки» і наручники, кадри цинізму

Українці не стримали своїх емоцій з приводу скандалу, що завертівся навколо виставки "катів"

Так, в селі Межерич Черкаської області до 9 травня відкрили експозицію, присвячену загиблим під час Революції Гідності бійцям "Беркута". Про це повідомив радник заступника голови КМДА Володимир Зінченко у себе на сторінці в соцмережі Фейсбук, передає Politeka.net.

"На Канівщині в Межирічі відкрили музей ... загиблим на Майдані Беркуту. Експозиція музею - гумові палиці, наручники .. Ті ж палиці, якими били по голові протестувальників", - написав Зінченко, додавши, що після появи на місці журналістів стенди "швиденько прибрали".

З цього ж приводу висловилася волонтерка АТО, представниця ГО "Сім'ї Небесної Сотні" Юлія Цепун: "Ну що «любі мої», поки деякі блокували будівництво меморіалу Героїв Небесної Сотні і музею Революції Гідності, беркутня відкрила собі музей. У мене виникає питання, хто кого зробив разом. Де бл * дь гірше не буде???"

Ситуацію активно обговорюють в мережі. Виставка не на жарт посварила українців.

"Ще і на Канівщині де похований Тарас. Це знущання якесь"

"як цього не бачити... чекаємо музей сталіна і берії.."

"Жах. Біль і сльози одночасно"

"Виходячи з вашої логіки тепер потрібно зневажати і ненавидіти всіх правоохоронців, а точніше зберігачів будь-якого режиму. І зараз поліцейські вбивають "випадково" дітей, б'ють студентів..."

"Слава Беркуту!💪"

"Добре, що роблять ці музеї. А чого це сотні можна а їм ні. Людям які виконували свій обов'язок"

"Я в шоці. "Гірше не буде"

"Вже вибачилися... Але річ не в тому, що вибачилися - річ у тому, що посміли таке вчинити"

Нагадаємо, що "Залишок СРСР": Руслана назвала справжніх предків українців

Як повідомляла Politeka, зрадниця Поклонська виправдала режим Януковича: "Це був мій президент"

Також Politeka писала, що "Я б і костюм Беркута одягнув": відео скандальної витівки Добкіна, яку неможливо забути


Грошова допомога на проживання для ВПО в Київській області на 2026 рік: хто саме має право

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтавській області: розцінки сильно зросли

Робота для пенсіонерів у Львові: що треба вміти, щоб заробляти понад 36 тисяч гривнь

Безкоштовне житло для ВПО в Харкові: куди можна звернутися для отримання

Новий графік руху поїздів зі Львова: про які нововведення варто знати пасажирам

Подорожчання продуктів у Львівській області: на що різко переписали цінники

Дефіцит продуктів у Харківській області: в українців з'явилися проблеми

Безкоштовне житло для ВПО в Одесі: хто саме має право на цю допомогу

Графіки відключення світла в Чернігові на 16 січня: де вводяться додаткові багатогодинні знеструмлення

Прогноз погоди на тиждень з 16 по 22 січня в Харкові: що незвичне передбачили синоптики

Грошова допомога на проживання для ВПО в Харківській області: хто може претендувати на цю підтримку у 2026 році

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Львівській області: як взяти участь у програмі

Графіки відключення світла в Запоріжжі та області на 16 січня: де вводять обмеження на багато годин

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтавській області: як зросли розцінки

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 16 січня: частину регіону надовго лишать без електрики, кому варто підготуватись

Графіки відключення світла в Київській області на 16 січня: у кого надовго вимкнуть електрику, перелік населених пунктів

Графіки відключення світла в Полтавській області на 16 січня: в яких населених пунктах вводять додаткові обмеження

Безкоштовне житло для ВПО у Запорізькій області: як отримати дах над головою

Графіки відключення світла в Кіровоградській області на 16 січня: де варто бути готовими до багатогодинних вимкнень

Показати ще