Українці вирішили допомогти медикам, але вийшло погано: "Це приниження, тепер ми працюємо за їжу"

Українці не змогли стримати свого обурення
Читать на русском
Українці вирішили допомогти медикам, але вийшло погано: "Це приниження, тепер ми працюємо за їжу"

В мережі обурилися пропозицією "нагодувати лікаря" в Україні під час карантину

Кандидат медичних наук Ольга Крамарева на своїй особистій сторінці в Facebook опублікував фото з одного супермаркету, де за 47,5 грн пропонували оплатити обід для лікаря.

Це викликало справжнє обурення у жінки, яка сприйняла цю пропозицію, як приниження. Вона зазначила, що тепер, схоже лікарі повинні отримувати їжу, замість реальної зарплати.

"Нагодуйте лікаря?! Ви серйозно? Нагодуйте бездомних тварин! Для чого це приниження? Яким ви бачите свого лікаря? Розумним, зацікавленим, що володіє всіма сучасними методами діагностики і лікування, відвідує актуальні конференції, семінари, майстер-класи? Або тим, кого треба нагодувати?" – обурювалася медик.

Крамарева зазначила, що волонтерство – це чудово, але не тоді, коли це перетворюється на абсурд.

"Сьогоднішній "театр абсурду": "ми подарували 20 ножиць відділенню і зафоткались в соцмережах! Ми класні!", – викликає лише огиду. На тлі пандемії Європа відчула брак медичних працівників, чи варто й далі залишатися там, де ми будемо працювати "за їжу"? Ще трохи більше року тому у нас була віра, армія... Зараз нам пропонують безкоштовні обіди? Тепер ми працюємо за їжу?" – додала вона.

Користувачі мережі приєдналися до лікаря, зазначивши, що така подачка ображає медиків і принижує їх. Правда були і ті, хто не міг зрозуміти, чому лікар так відреагувала, адже такі акції існують і за кордоном.

"В Польщі теж проявляють таким чином увагу до медиків. Дивно, але ніхто не реагує.Нікого це не принизило", "В Італії так само пропонували, але українці бідні, але горді, навіщо вам та їжа", "Взагалі люди розглядають це як можливість подякувати лікарям", "Ненормально це і правда принизливо, як на мене", " Вже потрібно працювати за їжу. Гірше приниження не могло бути".

Нагадаємо, скасування карантину з сьогоднішнього дня, про обмеження можна забути: офіційне рішення.

Як повідомляла Politeka, Україна назавжди втратить заробітчан після карантину, Кабмін прийняв фатальне рішення.

Також Politeka писала про скасування карантину: що змінилося з 1 травня, «тепер можна відвідувати…».


Підвищення тарифів на комунальні послуги у Волинській області: які ціни встановили

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: які розцінки діють вже цього місяця

Новий графік руху поїздів в Харківській області: "Укрзалізниця" попередила, коли діятиме змінений розклад

Робота для пенсіонерів у Запоріжжі: кому щомісяця платять від 15 тисяч гривень

Графік відключення світла в Чернігові на 14 січня: де не буде електрики багато годин поспіль

Безкоштовні продукти для пенсіонерів у Харкові: де можна знайти гуманітарну допомогу

Доплати для пенсіонерів в Запоріжжі: в 2026 році частині українців нарахують більше, що відомо

Графік відключення газу з 14 по 16 січня у Дніпропетровській області: де саме споживачі залишаться без постачання

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Запоріжжі: кому доступні одноразові виплати на зиму

Прогноз погоди на тиждень з 14 по 20 січня в Запоріжжі: про що непередбачуване розповіли синоптики

Новий графік руху поїздів в Одеській області: частина експресів не курсуватиме, названо дати

Графік відключення світла в Житомирській області на 14 січня: де саме будуть багатогодинні обмеження

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Київській області: названо актуальні ціни

Графік відключення світла в Кіровоградській області на 14 січня: кого попередили про жорсткі обмеження

Безкоштовне житло для ВПО у Львіській області: хто має право на отримання домівки

Новий графік руху поїздів в Києві: українцям зробили важливе попередження про зміни

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтавській області: оголошено нові ціни

Графік відключення світла в Харківській області на 14 січня: скільки годин поспіль не буде електрики

Графік відключення світла в Сумах на 14 січня: де довгий час не буде електроенергії

Показати ще