Українцям заборонили виходити з дому, термінове звернення: "Запасайтеся продуктами"

Що потрібно знати громадянам
Читать на русском
Українцям заборонили виходити з дому, термінове звернення: "Запасайтеся продуктами" Українцям заборонили виходити з дому, термінове звернення: "Запасайтеся продуктами"

Влада пішла на кардинальний крок в умовах епідемії китайського вірусу

Цю інформацію у своєму Facebook опублікував голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, передає Politeka.net.

За його словами, у Чернівецькій області на найближчі дві доби вводять режим максимального обмеження пересування.

Як пояснив Сергій Осачук, цей режим буде діяти з 13:00 суботи, 4 квітня, до 6:00 понеділка, 6 квітня.

Голова Чернівецької ОДА також закликав жителів регіону до 13:00 придбати необхідні продукти харчування з розрахунком на дві доби, оскільки ніхто не зможе більше вийти з дому.

"В суботу (4 квітня) просимо всіх жителів області до 13:00 придбати необхідні продукти харчування на дві доби. Закликаємо залишатися вдома і не залишати свої будинки до 6:00 понеділка (6 квітня)", – додав Осачук у своєму Facebook.

Варто відзначити, що Чернівецька область - один з регіонів, що лідирує за кількістю заражених і загиблих від підступного китайського вірусу. Станом на вечір 3 квітня, там зафіксовано 203 випадки зараження, з яких 5 - летальні.

Раніше ми повідомляли про те, що в МОЗ закликали українців не заходити в громадські установи без захисної маски.

Навіщо це потрібно, а також ніж маска відрізняється від респіратора пояснив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Він зазначив, що маска не є засобом індивідуального захисту. Проте українців просять магазини, аптеки і на роботу тільки в масках, оскільки зараз всіх розглядають як потенційно хворих.

«Коли є маска на обличчі, то виділення збудника, виділення з біологічного матеріалу зменшується, і не досягає 1,5 метра, а може виділятися не більше ніж на 10-15 см ... Тому маску ми рекомендуємо одягати саме з цією метою", - сказав Ляшко на брифінгу.

Нагадаємо про нова заборона на карантині: українцям пригрозили жорсткими заходами, «не можна користуватися…».

Як повідомляла Politeka, карантин триває: скільки українці протягнуть без роботи, Грошей не вистачить навіть на...".

Також Politeka писала, що Зеленський допустив серйозну помилку в боротьбі з епідемією, розкриті деталі: "Україну чекає..."


Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: яка проблема знову турбує жителів

Безкоштовне житло для ВПО в Вінницькій області: де можна знайти дійсно хороший варіант

Грошова допомога для пенсіонерів та ВПО у Вінницькій області: хто має можливість отримати 1000 гривень

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: як скористатися можливістю

Подорожчання продуктів у Одеській області: ціни на які товари можуть відбити бажання купувати

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: які пропозиції зараз доступні

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Одеській області: що входить до наборі, які можуть отримати українці

Оренда квартири в Дніпрі: скільки коштує найдешевше житло

Подорожчання проїзду в Хмельницькому: як має змінитися ціна

Подорожчання проїзду в Рівному: як зміняться ціни вже найближчим часом

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Дніпрі: хто може оформити набори

Грошова допомога для пенсіонерів в Запоріжжі: хто отримає ще одну виплату

Дефіцит продуктів в Запоріжжі: що опинилося в зоні ризику

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області: де ціна зросла дуже відчутно

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Дніпропетровській області: які ціни було названо жителям

Надбавки до пенсії в Дніпрі: кому можуть гарантувати виплати

Робота для пенсіонерів в Запоріжжі: хто може заробляти від 27 тисяч гривень

Безкоштовне житло для ВПО в Запоріжжі: де є дійсно хороші пропозиції

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Миколаївській області: що входить до наборів

Показати ще