"Мені за це нічого не буде!": нападника на журналістів ZIK зловили, Геращенко розкрив деталі

Мужчина пойдет под суд
Читать на русском
"Мені за це нічого не буде!": нападника на журналістів ZIK зловили, Геращенко розкрив деталі

Скандал з нападом на журналістів у Києві отримає продовження

Як передає Politeka.net, про це у своєму Facebook написав заступник глави МВС Антон Геращенко.

Як відомо, вчора, 2 квітня, відбулося відразу два напади на журналістів телеканалів ZIK і Espresso.

Знімальні групи вирішили зняти, як жителі Києва виконують норми карантину і прийшли з перевіркою на одну зі спортивних майданчиків.

Під час зйомок на журналістів напав чоловік, який почав штовхати репортера і оператора, намагаючись пошкодити йому камеру.

Як повідомив Антон Геращенко, силовики затримали чоловіка, який вчора напав на знімальну групу ZIK.

«Той самий, що вчора кричав: «Мені плювати на Закон» і «Мені за це нічого не буде». Поліція свою роботу виконала. Далі справа за судом», - сказано в публікації заступник глави МВС.

Українці подякували правоохоронцям за оперативність і закликали нападника зараз повторити на камеру те, що він вигукував вчора на адресу журналістів.

"Спасибі за роботу", "Респект", "Шапіто", "Гідну відповідь", "Закон один для всіх", "Відмінно, ще б нападника на журналістів Espresso знайти", - написали вони в коментарях.

Раніше ми розповідали про посилення карантину в Україні. За словами глави МОЗ Максима Степанова, в Україні не хочуть повторення італійської або іспанської сценаріїв.

Він зазначив, що незабаром в Україні буде обмежено пересування людей за часом перебування на вулиці. Крім цього, влада хоче ввести обов'язковий масковий режим.

Наголошується, що закриють всі спортивні майданчики, всі сквери. Будуть заборонені всі масові будь-які події.

Нагадаємо про нова заборона на карантині: українцям пригрозили жорсткими заходами, «не можна користуватися…».

Як повідомляла Politeka, карантин триває: скільки українці протягнуть без роботи, Грошей не вистачить навіть на...".

Також Politeka писала, що Зеленський допустив серйозну помилку в боротьбі з епідемією, розкриті деталі: "Україну чекає..."


Подорожчання проїзду в Сумах: як саме може бути змінено тарифи

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: де та як оновили ціни

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де пропонують хороші варіанти

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: де діятимуть нові ціни

Подорожчання проїзду в Черкасах: містянам озвучили, скільки можуть коштувати квитки

ВПО порадують виплатами: хто отримає нову грошову допомогу в Дніпропетровській області

Новий графік руху транспорту в Кривому Розі: які саме зміни впроваджено

Новий графік руху транспорту в Одесі: скасовано популярний маршрут та введено оновлені рейси

Спека та грози: синоптики здивували прогнозом погоди у Дніпрі на тиждень з 9 по 15 червня

Обмеження руху в Запоріжжі: де перекриття дороги принесе незручності

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Рівному: ціни можуть змінитися

Варто зарядити все заздалегідь: з'явилися тривалі графіки відключень світла у Миколаївській області на 9 червня

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 9 червня: у яких населених пунктах будуть жорсткі обмеження

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області: де саме встановлено нову ціну

Безкоштовне житло для ВПО в Харкові: як та яким чином його шукати

Графіки відключення світла у Черкаській області на 9 червня: де слід бути готовими до багатогодинних незручностей

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 9 червня: де очікуються найдовші вимкнення

Дефіцит фруктів у Дніпропетровській області: українцям загрожує нова проблема

Світло відключатимуть надовго: де у Кіровоградській області 9 червня чекати найдовших графіків

Показати ще