Погода зійшла з розуму, мокрий сніг і морози випробують українців на міцність: кому не пощастить

Мокрий сніг і морози знову наскочать на Україну
Читать на русском
погода, дождь, снег, весна

Синоптики розповіли, яка погода буде в Україні на початку нового тижня

Про це написала у фейсбук синоптик Наталія Діденко, повідомляє Politeka.net.

«Сьогодні в Україні ледь не літо, хоча перевели годинники, значить, дійсно, літо. А вже завтра випаде сніг! Адже до нас з понеділка прийде істотне похолодання», – заявила синоптик.

Так, на Заході України очікується істотне похолодання до 2-6 градусів вище нуля.

У північних областях, включаючи Вінницьку область, температура повітря опуститься до +4 +10 градусів.

Зазначимо, що в більшості центральних областей, на Сході і Півдні країни ще затримається тепла погода, в понеділок, 30 березня, вона буде триматися в районі +12 +17 градусів.

Атмосферний фронт принесе дощі, на Заході і Півночі з мокрим снігом. Іншим регіонам країни пощастить більше.

Холод прийде з поривчастим північним і північно-східним вітром.

У Києві понеділок буде хмарно, висока вологість. Може зірватися невеликий сніг. Температура повітря 30-го березня знизиться до +7+ 9 градусів за Цельсієм.

У вівторок, 30 березня, в столиці вже підкрадеться невеликий мороз вночі, а вдень температура не підніметься вище +2 +4 градуси.

Синоптик зазначила, що весняне потепління відновиться з четверга на цьому тижні.

"Погода вирішила некомфортною погодою солідаризуватися з нашим карантинним настроєм. Але це не вічно, до щастя.", - пише Наталка Діденко.

Нагадаємо, що жителям південної частини України стоїть сьогодні вночі готується до 3-7 градусів. Хоча вдень і було 14-18 тепла.

Жителям східних регіонів 29 березня пощастило з сонячною погодою без опадів. Вдень на вулиці було 13-17 тепла. Вночі похолодає до 1-6 вище нуля.

А ось на західній Україні пройдуть дощі. Незважаючи на це, повітря прогріється до 15-17 градусів тепла. Вночі похолодає найбільше – від 2 тепла до 0 градусів.

Мешканцям Києва та області вдень синоптики прогнозують 15-17 тепла. Вночі похолодає: від 0 до 4 тепла.

Нагадаємо, що "клімат зміниться до невпізнання": синоптики здивували прогнозом, "в Києві почне процвітати...".

А ще Politeka писала, що зима увірвалася в Україну під кінець березня: що відбувається в Києві і інших містах, фото.

Також Politeka повідомляла, що потужний антициклон обрушить на Україну морози і сніг, про весну можна забути: точний прогноз.


Подорожчання продуктів в Одесі: як змінилися ціни в магазинах

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: яким чином можливо їх оформити

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: як саме знайти підходящий варіант

Доплати для пенсіонерів у Кіровоградській області: як оформити цю допомогу

Подорожчання проїзду у Львові: в місті було встановлено нові ціни

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: як змінили цінники

Прогноз погоди в Дніпрі на тиждень з 23 по 29 червня: про що попередили синоптики

Графіки відключення світла в Одеській області на 23 червня: де очікуються знеструмлення на багато годин поспіль

Доплати для пенсіонерів у Чернігівській області: хто та скільки може отримати

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 23 червня: де доведеться провести багато годин без електрики

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області: як було змінено ціну

Світло довго не повернеться: де у Миколаївській області чекають довгі графіки відключень

Готуйте павербанки: де саме Черкаська область 23 червня залишиться без електрики на довгі години

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 23 червня: де електрика зникатиме на 13 годин поспіль

Дефіцит молочних продуктів в Кіровоградській області: як саме почала загострюватися проблема

Жорсткі обмеження охоплять Вінницьку область: озвучено графіки відключення світла на 23 червня 

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 23 червня: де українців торкнуться масштабні знеструмлення

Грошова допомога для ВПО у Вінницькій області: через нові ліміти переселенці ризикують залишитися без виплат, що відомо

Від Карабаху до Криму: як держави повертають контроль над власними територіями

Показати ще