Свята і вихідні у квітні: як довго будуть відпочивати українці

Скорочених робочих днів не буде
Читать на русском
Пасха

Другий місяць весни підготував українцям додатковий вихідний

Про це пише Politeka.net.

Відомо, що в квітні на українців чекає додатковий вихідний.

Це пов'язано з тим, що у квітні українці будуть відзначати одне з головних церковних свят - Великдень.

У другому місяці весни всього 21 робочий день. Всього на суботу і неділю випадає вісім днів, але у зв'язку з Великоднем, понеділок, наступний за святом, стане додатковим вихідним днем.

Таким чином, вихідними днями в Україні автоматично стають: 4, 5, 11, 12, 18, 19, 20, 25, 26 квітня.

Не варто забувати, що українські школярі та студенти можуть відпочивати у квітні довше за інших. Все через карантин, який був введений Кабінетом міністрів через коронавіруса.

Якщо карантин не буде достроково скасовано, то додатковими вихідними для них стануть 1, 2 та 3 квітня.

Раніше ми розповідали про те, що президент Володимир Зеленський виніс вердикт щодо відміни 8 березня в Україні. Нагадаємо, що ключовим натхненником скасування святкування 8 Березня в Україні був екс-голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, який подав таку ідею восени 2017 року.

Втім, більшість українців негативно относлись до цієї ідеї. Не підтримав її і нинішній президент Володимир Зеленський, який ще в 2018 році, будучи актором, заявив, що свято 8 березня потрібен.

"Для мене 8 березня близький і приємний свято, бо 8 березня я звик вітати своїх улюблених жінок. Наші мами, бабусі, наші перші вчителі, я до них дуже трепено ставлюся, дочки, у мене є донечка - хочеться їх привітати. Це справжній жіночий свято. Вони всі чекають. Ти даруєш квіти. Ну коли ще?", - сказав він.

Нагадаємо, що українці будуть по-новому йти у відпустку: "старі умови здадуться раєм", важливу заяву.

Як повідомляла Politeka, робочий тиждень скоротили, результати приголомшують: що відбувається в Україні.

Також Politeka писала про перенесення Різдва на 25 грудня.


Дефіцит фруктів у Запоріжжі: українців турбує нова проблема

ВПО можуть отримати понад 12 тисяч: як оформити грошову допомогу в Дніпропетровській області

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО у Миколаївській області: що саме готові надати

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: проблема з товарами знову зʼявилася

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: що потрібно знати про фудбанки

Грошова допомога для ВПО змінюється з липня: кому потрібно терміново переоформити документи в Одеській області

Безкоштовне житло для ВПО у Кіровоградській області: де можна його знайти

Подорожчання продуктів у Черкаській області: українцям розповіли про нову хвилю проблем

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 20 червня: з'явилося попередження про тривалі обмеження

Подорожчання проїзду у Вінниці: як сильно зросте ціна на квитки

Кіровоградську область закликали підготуватися до графіків на 20 червня: попереду багатогодинні відключення світла

Доплати для пенсіонерів у Миколаївській області: як отримати цю підтримку

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 20 червня: де субота почнеться зі знеструмлення

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: ціни було суттєво змінено

Пенсіонерам нарахують грошову допомогу автоматично: кому чекати виплат в Одеській області

Подорожчання проїзду в Одесі: невдовзі ціни зростуть

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: як можна оформити допомогу

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО в Запоріжжі: кому та за яких умов можуть відновити житло

Додаткова тисяча для пенсіонерів: кому реально нарахують грошову допомогу у Вінницькій області

Показати ще