Українці штурмують магазини і тікають з міст: кадри і подробиці того, що відбувається

"Краще пересидіти в глухому селі"
Читать на русском
Українці штурмують магазини і тікають з міст: кадри і подробиці того, що відбувається

Українці активно обговорюють можливу епідемію коронавірусу в країні, в той час як у Німеччині готуються до того, що хвороба може вразити 70% населення

З такою невтішною заявою виступила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона звернула увагу на те, що лікарі досі не винайшли ліки від смертоносного вірусу, який зародився в Китаї. На думку Меркель, через це зупинити епідемію людству буде вкрай складно.

«Так як вірус поширюється, а у людей немає імунітету і не існує терапії, від 60 до 70% населення будуть заражені. Всі зусилля повинні бути спрямовані на те, щоб не перевантажувати систему охорони здоров'я за рахунок уповільнення поширення вірусу. Мова йде про те, щоб виграти час», - заявила канцлер.

Українці активно обговорюють її слова і ситуацію в цілому. При цьому деякі планують перечекати епідемію, сховавшись від вірусу в сільській місцевості.

«Пішов жерти цибулю з самогоном», «Краще закупитися продуктами і консервами і пересидіти десь пів рочки в глухому селі поки все стихне», «70% хммм Таке заявити на весь світ!!! Значить вони знають те, чого не кажуть людям, тобто біда конкретна», - пишуть люди.

У той же час кияни вже починають змітати все з полиць магазинів на тлі новин про карантин в Україні. Відповідні кадри з'являються в соцмережах. Відзначається, що в столичних магазинах до вечора утворилися величезні черги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна закриває авіасполучення з Італією на тлі епідемії коронавіруса в країні.

Про це 11 березня оголосив на брифінгу прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, таке рішення прийнято у зв'язку з введенням карантину через спалах коронавірусу у світі.

Прем'єр зазначив, що поки будуть скасовані польоти тільки з і в Італії, однак у подальшому таке рішення може бути прийнято і щодо інших країн.

Під час свого виступу прем'єр заявив, що на сьогоднішній день не йде мова про те, що епідемія коронавіруса може обійти Україну стороною. За словами Шмигаля, вся надія на те, що до літа ситуація нормалізується.

Нагадаємо, в Україні оголошено карантин: головні зміни і заборони з 12 березня.

Як повідомляла Politeka, епідемія коронавірусу: в Борисполі приземлився "підозрілий" літак.

Також Politeka писала, що українців розлютило введення карантину в Києві, гримить скандал: «Справа не у вірусі».


Підвищення тарифів на воду в Рівненській області: які нові суми чекають на жителів

Графік відключення газу з 26 до 29 грудня у Волинській області: де саме люди залишаться без постачання

Безкоштовне житло для ВПО у Львові: яку підтримку може надати держава

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Одеській області: як можна подати заявку

Безкоштовні продукти для ВПО у Миколаївській області: куди можна звернутись за допомогою

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: які документи варто надати

Графік відключення світла в Чернігівській області на 24 грудня: оголошено про багатогодинні обмеження

Графік відключення світла в Полтавській області на 24 грудня: кого попередили про багатогодинні обмеження

Подорожчання продуктів у Полтавській області: ціни різко поповзли вгору, подробиці

Графік відключення газу на 23 грудня у Чернівцях: кому доведеться залишитися без постачання

Графік відключення газу з 23 по 25 грудня в Одеській області: на кого чекають незручності

Графік відключення газу на тиждень з 22 до 28 грудня у Сумській області: кого зачеплять масові обмеження

Прогноз погоди на тиждень з 22 по 28 грудня у Запоріжжі: вдарить мороз, в які дні буде найхолодніше

Дефіцит продуктів у Полтавській області: з популярними товарами виникли проблеми, що відомо

Графік відключення води на тиждень з 22 по 28 грудня у Дніпрі: у водоканалі зробили термінове попередження для містян

Дефіцит продуктів в Одеській області: що відбувається на ринку з популярним товаром

Графік відключення світла на тиждень з 22 по 28 грудня в Сумах: де не буде електрики по 10 годин поспіль

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: який популярний товар опинився під загрозою

Робота для пенсіонерів у Дніпрі: хто може отримувати понад 24 тисячі гривень

Показати ще