"Людей не шкода?": українці влаштували масовий бунт через евакуйованих з Китаю, ситуація критична

Ніде не хочуть бачити українців, які перебувають в центрі епідемії коронавіруса
Читать на русском
коронавірус, Getty Images

В Україні паніка через майбутню евакуацію українців з Китаю

Як повідомляють українські ЗМІ і Телеграм-канали, зараз МОЗ знаходиться у пошуку місця, куди можна буде доставити евакуйованих з Китаю українців на карантин. Як відомо, людей повинні ізолювати на два тижні, щоб уникнути ввезення в Україну коронавіруса.

Спочатку планувалося доставити людей в державний медико-соціальний центр ветеранів війни в Київській області. Зараз цей центр використовується для реабілітації ветеранів АТО. Правда, за словами лікарів, для забезпечення карантинних умов з центру довелося б виселити близько 600 ветеранів, які зараз проходять реабілітацію. Співробітники центру, як і пацієнти, не в захваті від перспективи закриття установи на карантин.

Крім цього, відомство розглядало можливість відвезти людей в санаторій селища Шкло у Яворівському районі. Правда, ця установа, за даними місцевої влади, не відповідає критеріям, необхідним для карантину. Незважаючи на те, що рішення ще не прийнято, жителі селища вже влаштували паніку в соціальних мережах, заявляючи, що до них хочуть завезти вірус. Місцеві навіть вийшли на акцію протесту проти організації в селищі карантинного пункту.

«Спеціально везуть на Захід, щоб добити яворський народ. Нехай їдуть за місцем проживання. Хто дав дозвіл, нехай везе до себе додому», «А в Яворівському районі не люди живуть? Вам їх не шкода? Або нехай завозять нам віруси, а ми будемо мовчати, тому що ми благородні», «А давайте спалимо їх?!! Такі ситуації, дійсно показують, який ми дружній народ», - пишуть місцеві в соцмережах.

Раніше повідомлялося, що з Уханя евакуюють тільки здорових українців, у яких немає ознак інфікування коронавірусом. Перед тим, як українців посадять у літак, їх оглянуть китайські медики. В Україні їх планують закрити на карантин. Де саме організують обсерватор, у МОЗ не повідомили. Згідно з планом, літак з евакуйованими прилетить 20 лютого. Крім українців з Уханя евакуюють 25 іноземних громадян.

Нагадаємо, що вчені розкрили правду про коронавірус, що тепер буде з покинутими українцями.

А ще Politeka писала, що вчені вперше розповіли, звідки пішов коронавірус: «став наслідком експериментів».

Також Politeka повідомляла, що хворим коронавірусом світить смертна кара: дістанеться і близьким, всі деталі.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще