Мінус вісім, ожеледь і ураганний вітер: погода «зірвалася з ланцюга», свіжий прогноз

Потужний циклон, який спровокував негоду в країні, відступає, але є багато "але"...
Читать на русском
Вітер, ураган, сніг, погода, зима, Getty Images

Сніжитиме на Півночі, Сході, Півдні та навколо Карпат, також в Україні найближчим часом буде вітряно й морозно

7 лютого в Україні буде справді зимно. Про це пише Politeka.net з посиланням на Facebook-публікацію синоптика Наталки Діденко:

«Циклон у п`ятницю поскаче за межі України, але ще буде покусувати з усіх боків. Сніг підсипатиме періодично та місцями».

У Центральних регіонах України буде сухо, а температура коливатиметься по території всієї країни – від відчутного до слабкого морозу:

«В найближчі дві доби в Україні очікуються із найміцнішими морозами. Протягом дня у більшості областей передбачається від 0 до 5 градусів морозу».

На дорогах буде ожеледиця, а також українців попередили про можливі ускладнення через сильний вітер:

«Вітер північного напрямку досягатиме у п`ятницю сильних поривів, тому відчуття холоду буде на 3 - 6 градусів нижче».

У Києві робочий тиждень завершиться відчутним морозом:

«Найближчої ночі до -8 градусів, вдень 7-го лютого очікується до -3 градусів. Слизько, вітряно!». Щодо опадів, то - суттєві – навряд чи будуть, проте вдень у столиці України може пролітати невеликий сніг.

Відомо таож, що з неділі та понеділка знову почнеться потепління.

Раніше синоптики попереджали про ускладнення погодних умов на 6 лютого на території одеського регіону. Це пов'язано зі зміщенням активного південного циклону.

Метеорологи повідомляли про штормовому вітрі шквальні пориви якого сягатимуть 17-22 метрів в секунду, місцями до 25 м/с.

Очікувані погодні умови призведуть до порушень і припинення руху транспорту на дорогах. Ускладнять роботу підприємств енергетики та комунального господарства.

Такий погодної ситуації присвоєно помаранчевий рівень небезпеки, оскільки умови несуть реальну загрозу для здоров'я людини.

Зазначимо, що синоптики вже й не сподівалися, що в Україні почнеться кліматична зима. Щоправда, впевненості у тому, що зимова погода протримається довго, немає. Судячи з прогнозів погоди вже з наступного тижня в Україні знову буде плюсова температура – до 7 градусів тепла.

Раніше синоптики обіцяли, що кліматичне літо настане в Україні вже в травні. Травень буде спекотним та посушливим, а перші два місяці літа – дощовими.

Нагадаємо, що морозно-сніжна погода доб'є українців, циклон не пощадить нікого: до чого готуватися.

А ще Politeka писала, що найсильніший шторм насувається на Україну, зроблено термінову заяву: "Небезпека очікується...".

Також Politeka повідомляла, що похолодання увірветься в Україну, погода готує жорсткий удар: до чого готуватися.


Підвищення тарифів на комунальні послуги у Хмельницькій області: як сильно було змінено ціни

Подорожчання проїзду у Львові: скільки доведеться платити за квитки

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Харкові: яким категоріям доступна допомога

Нові QR-коди у транспорті: як працює система оплати за проїзд у Вінниці

Подорожчання продуктів у Кіровоградській області: на що різко підскочили ціни

Важливі рейси скасовують: озвучено новий графік руху поїздів у Харківській області

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Києві: куди слід звернутися для отримання, відомі умови

У Дніпрі повністю оновили графік руху транспорту: що змінилося для містян

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Дніпропетровській області: хто з українців отримає 1500 гривень

Тривалі відключення світла охоплять Дніпропетровську область: де підготували графіки на 21 квітня

Доплати для пенсіонерів в Харківській області: хто має право на отримання понад 1000 гривень

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: де саме встановлено нові ціни та що треба знати

У Чернігів прийде негода: синоптики дали прогноз на тиждень з 21 по 27 квітня

Подорожчання проїзду в Чернівцях: як змінюються ціни

Світла стане менше: у Кіровоградській області ввели додаткові графіки відключень на 21 квітня

Робота для пенсіонерів в Одеській області: де можна отримувати від 25 тисяч гривень

Багатогодинні відключення світла зачеплять Вінницьку область: де діятимуть графіки на 21 квітня

Безкоштовне житло для ВПО в Харківській області: де та як шукати підходящий варіант

Будуть тривалі відключення світла у Чернігівській області: з'явилися планові графіки на 21 квітня

Показати ще