На Україну насувається потужний циклон з Криму, це тільки початок: які галузі в небезпеці

Зима нагряне без попередження
Читать на русском
На Україну насувається потужний циклон з Криму, це тільки початок: які галузі в небезпеці

У четвер, 6 лютого, Україну накриє потужний циклон

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповіла відомий синоптик Наталія Діденко, пише Рoliteka.net.

За її словами, циклон Petra 6 лютого буде вже над Кримом. Центр циклону опиниться прямо над українським півостровом, але зачепить він і Україну. Як пояснила синоптик, у зв'язку з цим негода у багатьох областях України посилиться.

Сильні опади і супутні їм несприятливі явища очікуються в областях, близьких до півострова: на Півдні, Сході (крім Харківської області) та в Дніпропетровському регіоні. У західних та північних регіонах країни очікується сніг. Атмосферний фронт прийде в ці області з північного заходу Європи.

Діденко зазначає, що температура нарешті перестане бути весняною і стане більше схожою на зимову температуру. Очікуються невеликі морози в межах 3-8 градусів нижче нуля. Вдень мороз також буде триматися, періодично піднімаючись на 1-2 градуси вище нуля.

Синоптик попереджає про сильний поривчастий вітер та ожеледицю на дорогах. Слизько буде в більшості областей, де буде погана погода.

В українській столиці в четвер випаде сніг. Очікується, що снігопад розпочнеться ближче до вечора.

Зазначимо, що синоптики вже й не сподівалися, що в Україні почнеться кліматична зима. Щоправда, впевненості у тому, що зимова погода протримається довго, немає. Судячи з прогнозів погоди вже з наступного тижня в Україні знову буде плюсова температура – до 7 градусів тепла.

Раніше синоптики обіцяли, що кліматичне літо настане в Україні вже в травні. Травень буде спекотним та посушливим, а перші два місяці літа – дощовими.

Нагадаємо, що морозно-сніжна погода доб'є українців, циклон не пощадить нікого: до чого готуватися.

А ще Politeka писала, що найсильніший шторм насувається на Україну, зроблено термінову заяву: "Небезпека очікується...".

Також Politeka повідомляла, що похолодання увірветься в Україну, погода готує жорсткий удар: до чого готуватися.


Безкоштовне житло для ВПО у Львові: яку підтримку може надати держава

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Одеській області: як можна подати заявку

Безкоштовні продукти для ВПО у Миколаївській області: куди можна звернутись за допомогою

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: які документи варто надати

Графік відключення світла в Чернігівській області на 24 грудня: оголошено про багатогодинні обмеження

Графік відключення світла в Полтавській області на 24 грудня: кого попередили про багатогодинні обмеження

Подорожчання продуктів у Полтавській області: ціни різко поповзли вгору, подробиці

Графік відключення газу на 23 грудня у Чернівцях: кому доведеться залишитися без постачання

Графік відключення газу з 23 по 25 грудня в Одеській області: на кого чекають незручності

Графік відключення газу на тиждень з 22 до 28 грудня у Сумській області: кого зачеплять масові обмеження

Прогноз погоди на тиждень з 22 по 28 грудня у Запоріжжі: вдарить мороз, в які дні буде найхолодніше

Дефіцит продуктів у Полтавській області: з популярними товарами виникли проблеми, що відомо

Графік відключення води на тиждень з 22 по 28 грудня у Дніпрі: у водоканалі зробили термінове попередження для містян

Дефіцит продуктів в Одеській області: що відбувається на ринку з популярним товаром

Графік відключення світла на тиждень з 22 по 28 грудня в Сумах: де не буде електрики по 10 годин поспіль

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: який популярний товар опинився під загрозою

Робота для пенсіонерів у Дніпрі: хто може отримувати понад 24 тисячі гривень

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: ціни рекордно ростуть

Обмеження руху транспорту в Полтаві: важливу ділянку закриють на тривалий ремонт

Показати ще