Виплату декретних лікарняних зупинили в Україні: з'явилася офіційна заява

Гроші, передбачені на виплати в 2019 році, закінчилися
Читать на русском
Деньги

Українцям припинили виплачувати лікарняні, а також допомога по вагітності та пологах. Фонд соціального страхування перестав платити 20 листопада. Це пов'язано з тим, що виділені гроші на 2019 рік закінчилися. Про це пише Politeka.

Заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль провів брифінг. Під час нього він піднімав цю тему. За словами заступника, гроші у держави є, близько 427 мільйонів гривень і до кінця наступного тижня ще прийде 860 мільйонів гривень. Виплати будуть відновлені, але тільки потрібно врегулювати питання з керівництвом Фонду страхування.

Раніше ми повідомляли, що українці залишилися без субсидій в опалювальному сезоні.

Стало відомо, чому субсидії раптово зникли з платіжок за комуналку.

Як відомо, в країні стартував опалювальний сезон і українці вже встигли отримати перші квитанції.

Як виявилося, у платіжках люди не виявили належні субсидії і пільги від держави.

Це пов'язано з новими правилами виплати пільг. В УСЗН підкреслили, що готівкова грошова форма виплати можлива тільки для тих, хто встиг подати заяву та реквізити банківського рахунку до 15 жовтня 2019 року.

Повідомлялося, що українці не мають право на пенсію, а також інваліди, все ж зможуть при певних умовах отримати від держави соцдопомогу.

Про це йдеться у Законі України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» (в редакції від 09 серпня 2019 року). Згідно з документом, "державна соціальна допомога призначається особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю".

Нагадаємо, українці будуть отримувати пенсії з доплатами, кому пощастить

А ще Politeka писала, що пенсійний переворот в Україні, що зміниться в 2020 році

Також Politeka повідомляла, що виплата субсидій по-новому, українцям світить суд з-за пільг, кому не пощастить


Графіки відключення світла в Запоріжжі та області на 15 січня: які будинки надовго залишать без електрики

Графіки відключення світла в Кіровоградській області на 15 січня: де введуть знеструмленння на багато годин

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів в Києві: як зареєструватися

Графіки відключення світла в Сумах на 15 січня: де в будинках надовго вводять додаткові обмеження

Подорожчання продуктів у Харківській області: як зімнилися ціни на базові товари

Графіки відключення світла в Харківській області на 15 січня: де чекають додаткові багатогодинні вимкнення

Робота для пенсіонерів у Харкові: кому і де готові платити до 25 тисяч гривень

Графіки відключення світла в Полтавській області на 15 січня: де будинки надовго знеструмлять, перелік населених пунктів

Безкоштовні продукти для ВПО у Запорізькій області: які набори доступні українцям

Безкоштовне житло для ВПО у Львіській області: хто отримає домівку та що для цього зробити

Доплати для пенсіонерів в Кіровоградській області: скільки виплатять українцям у 2026 році, названо розмір надбавок

Гуманітарна допомога для ВПО у Сумах: що важливо знати про отримання

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Черкаській області: названо нову вартість

Безкоштовне житло для ВПО в Одесі: хто конкретно отримає цю допомогу

Грошова допомога на догляд для пенсіонерів в Київській області: в 2026 році виплатять більше, що варто знати

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Рівненській області: про які ціни стало відомо

Графік відключення газу на 15 січня в Одеській області: повний перелік адрес

Безкоштовне житло для ВПО в Харкові: як отримати дім та куди звертатися

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Волинській області: які ціни встановили

Показати ще