ДТП на обледенелой дороге под Киевом: автобус с пассажирами перевернулся, фото

Читати українською
Стекло, окно, камни, ДТП

У п’ятницю, 21 грудня, на трасі Київ — Обухів перекинувся автобус Mercedes-Benz

В салоні під час аварії перебували 30 осіб.

ДТП сталося близько 7:00 біля села Плюти. Про це повідомили в прес-службі ГУ НП Київської області.

Відомо, що через ожеледицю водій «Mercedes-Benz» не впорався з керуванням і автобус перекинувся. 8 пасажирів отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, їх доставили в лікарню.

На місці працюють слідчо-оперативна група Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області. Правоохоронці встановлюють особисті дані потерпілих і опитують свідків.

Нагадаємо, смертельна ДТП, в якому авто повністю зім’яло від удару, сталося в Києві, на Борщагівці. Страшна аварія трапилася пізно ввечері, 20 грудня.

За попередньою інформацією, легковий Mercedes-Benz з пасажиром рухався по проспекту Леся Курбаса в сторону центру міста.

Судья Зайцевой вынес скандальный вердикт: «Не виновна»

Водій авто не помітив габаритний автобус 9 маршруту, який якраз виїжджав з зупинки. Mercedes врізався прямо в його задню частину правою стороною.

Найсильніший удар повністю знищив легковий автомобіль. Але найжахливіше трапилося в авто. Від потужного удару пасажирка загинула. Її «затиснуло» в салоні, і тільки рятувальники змогли дістати тіло нещасної.

Раніше повідомлялося, що страшна аварія сталася 19 грудня в Херсонській області в районі населених пунктів Раденське і Великі Копані.

Через огидні погодні умови водій одного з автомобілів не впорався з керуванням і вилетів на зустрічну смугу, де йому не вдалося уникнути зіткнення з іншим транспортним засобом, в результаті чого загинули 5 осіб.

Пізніше з’явилася інформація про нового загиблого: пасажир, якого з різними травмами доставили до медзакладу, помер. Варто відзначити, що вижити в страшній аварії вдалося лише одній людині. Її з переломом гомілки і серйозним ударом грудної клітки госпіталізували в лікарню.

Нагадаємо, російські військові влаштували жахливу ДТП в окупованому Криму.

Як повідомляла Politeka, в ДТП з трьома трамваями багато постраждалих.

Також Politeka писала, що Зайцева попросилася додому, стали відомі подробиці останнього засідання по ДТП в Харкові.


Переломного момента на фронте нет: эксперт оценил, удастся ли завершить российско-украинскую войну мирным путем

Информационно-психологическая операция рф: эксперт объяснил, откуда появились сообщения о полуокружении Сум

Уиткофф и Кушнер выбрали очень своеобразный подход, – Сэм Чарап о мирных переговорах

Фронтир свободы: эксперт объяснил, как будет выглядеть новая система коллективной безопасности Европы

Дешевые средства поражения против истребителей: эксперт рассказал об особенностях войн переходного периода

«Это серьезнейший разведпризнак»: эксперт оценил, что может значить пасхальное перемирие

«Эскалация бывает перед деэскалацией»: эксперт оценил, когда начнутся реальные мирные переговоры

Начали вооружаться: эксперт оценил, начнет ли россия агрессию против стран Балтии и Северной Европы

История с диверсией против «Турецкого потока» – операция российских спецслужб: мнение эксперта

Зерно, дроны и перспективы: эксперт оценил, в чем будут сотрудничать Украина и Сирия

«Невозможно без огромных потерь»: эксперт объяснил, почему россияне не могут силой взять Донбасс

Иран – это большая угроза для человечества, не только для США, – эксперт объяснил, почему операция США была необходима

«По другу нашего врага нанесен удар»: эксперт оценил последствия войны на Ближнем Востоке для Украины

У нас с Израилем общие враги: эксперт заявил, что против общих врагов нужно бороться вместе

Пахнет ценой 200 долларов за баррель и горящими танкерами больше, чем миром, – политтехнологоб Иране

«Есть три способа завербовать человека»: военный объяснил, как кремль находит своих агентов

«Теневому флоту не должно быть жизни»: экспорт оценил успешный удар Сил Обороны по Усть-Луге

Очередной ракетно-дроновый обстрел Украины: эксперт заявил, что балтийские страны могут выдохнуть

Две козырные карты: эксперт заявил, что Украина становится более привлекательным союзником, чем США

Показать еще