ЧП в метро столицы: движение срочно остановили, обнаружен труп

Читати українською
метро

На станції столичного метро загинула дівчина

Як повідомив Інтерфакс, посилаючись на знайоме з ситуацією джерело, пасажирка метрополітену впала з платформи на рейки.

Інцидент стався сьогодні, 25 квітня, близько 09.00 на станції московського метрополітену «Фрунзенська».

За словами співрозмовника агентства, для вилучення тіла загиблої на станції у напрямку з центру було знято напругу контактної рейки. Рух поїздів на ділянці від станції «Парк культури» до станції «Спортивна» зупинили.

Відзначимо, пізніше Слідчий комітет почав перевірку за фактом події.

Раніше повідомлялося, що біля станції “Чернігівська” в Києві був виявлений труп жінки.

Близько 7 год ранку, на вул. Попудренка, недалеко від станції метро “Чернігівська” біля колій метрополітену був виявлений повністю оголений труп жінки, якій на вигляд 30-35 років, зі слідами насильницької смерті.

Путин выдал всю свою сущность одним поступком: «Куда пришел, там и нагадил»

Місце події оточене, працює слідчо-оперативна група Дніпровського управління поліції, а також Головного управління поліції м. Києва. Особу жінки поки не встановлено.

Як повідомлялося, у дворі житлового будинку в Києві знайшли труп чоловіка.

Поліцейські повідомили, що в ніч на 9 лютого в столичній багатоповерхівці місцеві жителі виявили страшну знахідку.

Так перехожі виявили за адресою вулиця Павла Чубинського, 10 в Києві неподалік лавочки бездиханне тіло молодого чоловіка. Люди відразу викликали поліцію і медиків на місце події.

На жаль, лікарі констатували смерть чоловіка. Відомо, що зовнішніх слідів насильницької смерті на тілі померлого експерти не знайшли:

“Місцеві жителі не знають померлого, швидше за все він не проживав за вказаною адресою. На вигляд чоловікові 30-35 років, особа його не встановлена. Чоловік не бездомний. На місці працювала патрульна поліція, медики та слідчо-оперативна група. Деталі інциденту з’ясовуються“, – йдеться в повідомленні співробітників МВС.

Нагадаємо, ми писали про надзвичайну подію в київському метро. Сепаратист покалічив героя АТО.

Як повідомляла Politeka, НП сталася біля київського метро, ​​знайденио труп жінки.

Також Politeka писала про надзвичайну подію в метро Харкова.


Эксперт о возможной операции США против Ирана: «Это ослабит стратегические позиции россии»

«Это будет мониторинг 21 века»: эксперт рассказал о гарантиях Коалиции желающих

Это легендарная фигура: эксперт оценил перестановки в СБУ

«Дроны все задачи, к сожалению, не решают»: эксперт предупредил о рисках на Запорожском направлении

«Греция и Турция в НАТО, нет открытой войны»: оценил возможный сценарий сдерживания рф против Украины

«Вот вам наш новейший «Моссад»: эксперт рассказал об операциях против военной верхушки рф

Скоро мы увидим серию ударов в Балтийском море: эксперт рассказал о новых успешных атаках ВСУ

Выборы сами по себе проблему не решают: политик объяснил, что у украинцев ошибочные ожидания от возможных выборов

«Это надо назвать жестом доброй воли»: Михаил Шейтельман рассказал, как Украина потопила российскую субмарину

Новая стратегия нацбезопасности США: эксперт объяснил, почему Трамп хочет сближаться с рф

Инцидент еще раз доказывает, что Запад не готов к войне: эксперт о дронах в Ирландии

Вопрос стоит намного шире: эксперт объяснил, чего действительно добивается россия в мирном плане

Крики и грязь: эксперт объяснил, как моральное состояние влияет на боеспособность армии

Артиллерия, долины и городские бои: военный рассказал о ситуации на Запорожском направлении

«На агрессора нужно давить»: эксперт заявил, что удары ВСУ по рф только способствуют переговорам

«Контрудары ВСУ»: эксперт рассказал о ситуации в Покровске

«Противник перестал наступать в лоб»: военный эксперт рассказал, что происходит на Гуляйпольском направлении

«Как можно больше перемолоть российских войск»: военный рассказал о ситуации в Покровске

«Прямого столкновения между США и россией не ожидайте»: эксперт оценил шансы на противостояние

Показать еще