Максім Жорін: За допомогою підконтрольних проросійських сил Кремль продовжує спроби представити агресію щодо України як внутрішній конфлікт

Читати українською
Максім Жорін: За допомогою підконтрольних проросійських сил Кремль продовжує спроби представити агресію щодо України як внутрішній конфлікт

За допомогою підконтрольних проросійських сил Кремль продовжує спроби представити агресію щодо України як внутрішній громадянський конфлікт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін.

«Сьогодні, на сьомий рік війни, з усіх щілин повилазили колаборанти та зрадники. Очевидно, що Росія продовжує спроби перевести питання своєї відкритої агресії в площину громадянського конфлікту всередині України. Підконтрольні їй проросійські сили не просто готуються взяти реванш. Вони оголосили нам війну!», – заявив він.

За словами Жоріна, щоб легалізувати свої силові загони, агенти Кремля створюють офіційні громадські організації, такі як “Патриоты за жизнь” Іллі Ківи.

«Якої країни вони патріоти зрозуміло, адже це дітище ОПЗЖ. Справжня ж мета цього об’єднання – перейменування тітушок та легалізація своїх нападів та антиукраїнських диверсій», – наголосив представник НК, зауваживши, що «силові загони ОПЗЖшних сєпарів відкрито погрожують розправою над проукраїнськими активістами та патріотами».

«У 2014-му ми в Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Херсоні та Маріуполі придушили будь-які спроби встановлення російських порядків на українських вулицях. Але сьогодні війна знову прийшла в мирні міста», – сказав Жорін та додав, що Національний Корпус пропонує «допомогу та захист кожному патріоту, який відчуває небезпеку за своє життя і здоров’я».

«Нагадую всім – єдиний порядок, який буде на вулицях українських міст і сіл – це український порядок. Якщо його не зможе навести поліція, то це зроблять українські патріоти та справжні ветерани війни», – підкреслив керівник Центрального штабу Нацкорпусу.


Давайте говорить сейчас напрямую, пока Трамп занимается Ираном, – эксперт о письме Зеленского путину

Информационная составляющая играет точно такую роль, как и военная составляющая, – експерт об ударах по НПЗ

«У них же нет своей баллистики»: эксперт рассказал, чем закончатся угрозы Лукашенка воевать против Украины

И не заметят, как появятся зеленые человечки, – политтехнолог о нарастающей атаке рф на Европу

«Эти дроны могут иметь политические последствия»: эксперт рассказал, будет ли реакция НАТО на атаку на Румынию

На самом деле идет битва за Киев, не за Донбасс, не за Крым, – Николай Томенко

«Китай может поглотить россию»: политик рассказал, как мирно захватить территории

Народ ждёт светлой надежды, мира и свободы

От того, каким будет новый мировой порядок, зависит, как будут жить украинцы следующие 40 лет, – эксперт по геополитике

«Мы сделали выбор»: эксперт объяснил важность визита Тихановской в Киев

Кацуба: Украина может стать хабом малой атомной энергетики Европы

Нам обещали удар по центру принятия решений и ударили по Лукьяновскому рынку, – Михаил Шейтельман

«Не в традициях китайской политики»: Николай Томенко объяснил, почему нет заявлений об Украине после визита путина

Юрий Ванетик рассказал о том, как США и Китай выстраивают новую архитектуру безопасности в мире

«История с обстрелом москвы далеко не закончена»: эксперт объяснил, почему важно бить именно по столице рф

«У будущего украинства ирландские перспективы»: эксперт оценил масштабы эмиграции

«Только Шередера не хватает для мира»: эксперт оценил результаты перемирия с рф 9-11 мая

«Чисто российский разгон»: Михаил Шейтельман рассказал, кто на самом деле качает тему мигрантов в Украине

Залет дронов в Латвию: эксперт Руслан Бортник оценил реальную готовность стран Балтии отражать угрозы

Показать еще