Україна перша у світі може здійснити революцію роботизованих систем і комплексів, – Олександр Мусієнко


Про це він розповів у своєму блозі.
«Мені відомо з моїх джерел, що у Генштабі за ініціативи Драпатого зараз активно вивчається застосування наземних роботизованих комплексів у поєднанні з повітряними дронами, вся технологічна компонента, щоб зрозуміти, як переформатувати поле бою, опираючись більше на технології, залучаючи менше людей, переглядаючи революційні зміни для піхоти. Коли ми кажемо про революційні зміни в мобілізації, треба готуватись до того, що можуть бути революційні зміни в піхоті, тому що окремі сектори і позиції може утримувати техніка, автоматизовані системи, звичайно, під контролем людей. Україна перша у світі може здійснити революцію роботизованих систем і комплексів, збільшуючи їхню роль на полі бою», – розповідає Олександр Мусієнко.
Як він зазначає, ці революційні зміни продемонстрував парад у Києві на День Незалежності, коли різні роботизовані комплекси проїхали синхронно колесо в колесо Хрещатиком, у повітрі над Дніпром здійнялися величезна кількість різних типів дронів, пролетіли Mirage, F-16, наші літаки, а по воді пройшли наші надводні дрони. За словами експерта, дійсно вражає, який поступ здійснила Україна в тому, щоб війна технологій і роботизовані комплекси йшли вперед, за цим майбутнє, у це треба інвестувати.
«До революційних змін дуже важко пристосуватися одразу, певна система може чинити опір. Очевидно, що прийняти щось нове, ризикнути, не побоятися взяти на себе відповідальність іноді може бути менш привабливим, ніж воювати за старими зразками, але все ж таки треба рухатися до технологізації», – стверджує Олександр Мусієнко.
За його словами, це визнає і Британія, тому новий прем’єр заявив про передачу технологій виробництва далекобійних ракет, ми домовляємося про збільшення військового виробництва, про технологізацію, готові співпрацювати у сфері штучного інтелекту.
Як повідомляла Politeka, Мусієнко пояснив, що у дискусіях про посилення мобілізації варто звертати увагу не на жінок, а на зниження призовного віку та ухилянтів.
Також Politeka писала про те, що Шейтельман пояснив, навіщо Келлог приїхав до Києва вже не як спецпредставник Трампа: «Не думаю, що це туризм».