Це свідчить, до речі, про слабкість росії, - військовий експерт про контакти США з РФ

Військовий експерт Олександр Мусієнко оцінив телефонну розмову Трампа з путіним і заявив, що позиція президента США ще може змінитися, щойно він побачить, що вигоди від росії нема.
Читать на русском
Олександр Мусієнко

Про це він розповів у своєму блозі.

За словами Трампа, розповідає експерт, у нього була довга і продуктивна розмова з путіним про Україну, Близький Схід, штучний інтелект і долар. Як він зазначає, найдивніша тут тема штучного інтелекту, бо тут нема про що говорити з путіним, росія ж не реалізувала жоден інноваційний технологічний проєкт без допомоги Китаю чи інших держав, тому це вже смішно.

«Трамп сказав, що вони обидва розмірковували про велику історію їхніх націй, про те, що вони так успішно боролися разом у Другій світовій війні, згадували, що росія втратила десятки мільйонів доларів, і вони (ред. – США) також втратили так багато, говорили про сильні сторони їхніх націй, про велику вигоду, яку вони отримають від спільної роботи. Ну, яку вигоду? Звичайно, дивно. Набагато більше вигоди США могли б отримати від нормальної спільної роботи із Китаєм, де більше ресурсів, набагато сильніша економіка. Та й узагалі краще домовлятися з Кімом, ніж із путіним. Обмовка, мав на увазі із Сі Цзіньпінем, але навіть із Кімом», - коментує Олександр Мусієнко.

Принагідно він згадує, як Макрон і Шольц розповідали, що 2-4 години сиділи з путіним за цим довгим столом, який вже став мемом, і вуха в’янули від його історичних опусів. Але з того, що розповів Трамп, констатує експерт, складається враження, що путін нарешті знайшов, із ким повправлятися з історизмі і кому розповісти про уявну велич росії.

«Але те, як реагував Пєсков, теж, до речі, смішно. Якщо ви представляєте путіна як лідера наддержави, то чому так радієте, що Трамп поговорив із ним? Чому ви так хочете цих контактів? Сказали би, що вам позиція США взагалі байдужа, ви з нею не рахуєтеся, ви тут єдині такі на цій планеті класні. А не так-то. Це свідчить, до речі, про слабкість росії. Просто не всі, на превеликий жаль, у Вашингтоні можуть це зрозуміти і глибинно дослідити, прочитати зараз. Або голоси тих, хто можуть, зараз у меншості і не настільки почуті. Але це поки що, тому що ситуація часто міняється», - підсумовує Олександр Мусієнко.

Як повідомляла Politeka, Мусієнко заявив, що українські безпілотники заважають росії здійснювати масштабні ракетні обстріли.

Також Politeka писала про те, що Карасьов про позицію США: рідкоземельні метали, переговори та мир.


США вимагають швидких рішень: експерт оцінив, чи варто боротись за НАТО у мирному плані

«Це боротьба за вплив на Білий дім»: експерт пояснив, навіщо злили розмову Віткоффа з Ушаковим

Можна грати по-різному: депутат пояснив, як обійти вимоги кремля до України задля миру

Безпекові гарантії на 10 років: експерт оцінив, що США пропонують Україні в обмін на поступки

«Злили цей план у медіа росіяни»: експерт пояснив, чому не варто вірити мирному плану з 28 пунктів

США активізують переговорний трек: експерт оцінив, чи вдасться змусити путіна до перемир’я

Санкції та удари ЗСУ: експерт розповів, як росія тепер продаватиме нафту

Експерт пояснив, як перебити маніпуляції рф на переговорах: «Потрібно використовувати те саме»

Експерт про війну росії проти Європи: «Цей напад уже відбувається»

Об’єднані експедиційні сили: експерт оцінив, чи готується реальне розгортання військ в Україні

«Давно пора блокувати Калінінградську область»: експерт розповів, чого бояться у кремлі

«Наші сили сконцентровані на стримувальних діях»: експерт оцінив ризики у Покровську

«Війна все більше поширюється на територію ворога»: експерт оцінив, чи буде в рф блекаут

«США займають вичікувальну позицію»: експерт пояснив, як змінилась позиція Трампа

Грузинський народ майже рік продовжує мітинги та протести: Миро Ванадзе розповів про ситуацію в Грузії

Зустріч Трампа і Сі: експерт пояснив, чи зможуть США вмовити Китай натиснути на росію

Для припинення вогню потрібен план, щоб у нас знову не вийшов дірявий кордон з росією: думка експерта

Росія випробувала ракету «Буревісник»: експерт заявив, що путін хоче вплинути на позицію США

«Орбан розуміє, що ходить по лезу ножа»: політик попередив про наслідки загравання з путіним

Показати ще