Військовий експерт розповів, наскільки небезпечні російські контратаки на Курщині

Військовий експерт Олександр Мусієнко прокоментував інформацію The New York Times про те, що успіхи росіян у Курській області зменшують надії України посадити путіна за стіл перемовин.
Читать на русском
фронт, війна фронт, війна

Про це він розповів у своєму блозі.

«Ну, видно, що відбувся певний переполох у оглядачів, у західних зокрема оглядачів, які спостерігають за цим, у декого з наших про те, що, мовляв, шеф, усе пропало, як то кажуть, через те, що росія почала наступальні дії. А хтось думав, що не почне? А хтось думав, що росія просто накопичує свої війська для того, щоби просто постояти, подивитися і вийти на перекурчик на Курщині чи як? Очевидно було, що розпочне контрнаступальні дії», - коментує Олександр Мусієнко.

До того ж, нагадує він, коли росіяни тільки перекидали війська на Курщину і були тільки їхні перші спроби контратакувати, президент Зеленський казав, що все йде за українським планом. Як пояснює експерт, логіка у тому, щоби витягнути якомога більшу кількість російських військ, сконцентрувати їх на цьому напрямку і не дати їм з'явитися на Сході, на Покровському, Курахівському напрямках.

«До речі, за версією деяких західних оглядачів, бої мали би вже бути у Покровську і Покровськ уже мав би наближатися до того, що ледь не здаватися. А дехто прогнозував, що бої будуть уже напередодні зими безпосередньо в районі міста Дніпро. На щастя, ситуація не настільки катастрофічна, хоча вона дуже важка, це правда», - зазначає Олександр Мусієнко.

За його словами, на Донбасі ворог суне, атакує, має тактичні успіхи, ідуть складні бої, але, якщо на Курщині ЗСУ будуть утримувати хоч невеликий плацдарм у районі Суджі, будуть відбивати там атаки і знищувати противника, то це добре, бо їх менше буде в Україні.

Як повідомляла Politeka, Шейтельман заявив, що можливий телефонний дзвінок Шольца путіну – це буде розмова глухого з німим.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, якою має бути відповідь Заходу на солдат КНДР на боці росії.


Ракет до ППО не буде вистачати: експерт пояснив, як перемогти ворога

Треба перекривати кисень і думати про потужну морську блокаду, – експерт про тіньовий флот рф

З Іраном відбувається така сама ситуація, як відбувалася з Лівією Каддафі і з Іраком Хусейна, – Ігаль Левін

«Передав певні сигнали від України»: експерт розповів, про що Лукашенко говорив з путіним 2 дні

Ідея-фікс путіна – кинути виклик маршруту через Суецький канал, – експерт про активність в Арктиці

Втрутилася російська пропаганда: експерт пояснив, чому у Польщі так гостро реагують на УПА

Лукашенко вимкнув ретранслятори, тому що злякався, – експерт про ультиматум Зеленського

Прорив каскадами: експерт пояснив, як ППО росіян у Криму зазнала краху

Трамп купує квиток до раю: експерт пояснив, чому США не кинуть Ізраїль

«Влаштували їм запальну вечірку»: експерт пояснив, чому важливо продовжувати атакувати дронами Москву

«Путін усі свої битви вже програв»: експерт оцінив, чи є загрози для Європи

«Росія шукає, звідки імпортувати бензин»: експерт розповів про наслідки ударів по НПЗ

«Нас чекає ескалація»: експерт оцінив, чи зможе Трамп зупинити агресію рф після Ірану

«Динаміка збиття балістики покращилась»: експерт про черговий обстріл Києва

Секрет ефективності: Віталій Герсак в ефірі Politeka Online розповів, як створив батальйон, який увійшов до топ-20 підрозділів за результатами роботи

«Загнали окупантів у пастку»: експерт розповів, як Сили оборони поступово відрізають Крим від постачання

Трамп знайшов свій В’єтнам: експерт оцінив, як довго ще протримається Іран

«Заберіть ви свої дотації, дайте нам ринок»: експерт оцінив, як домовитися з ЄС про пришвидшений вступ

«Не всі у Польщі думають так, як Навроцький»: експерт пояснив, як вирішити конфлікт із орденом Білого Орла

Показати ще