Наступ на Торецьк: полковник ЗСУ розповів, яку тактику обрали окупанти

Російські загарбники намагаються просуватися у напрямку Торецька, використовуючи так зване "вікно можливостей".
Читать на русском
Торецьк

Торецьк, населення якого до війни становило близько 35 тисяч осіб, залишається найбільшим містом поблизу лінії фронту.

За словами військового експерта та полковника запасу ЗСУ Сергія Грабського, активізація на Торецькому напрямку – це продовження однієї операції ворога.

«Торецький напрямок у сукупності поєднує в собі те, що ми розуміємо під Часовим Яром, під Покровським напрямком, тому що це все задум однієї операції. Воно спочатку було найактивнішим і на сьогоднішній день ми спостерігаємо наступний рівень активізації наступальних дій саме на цьому напрямку», - зазначив Грабський в інтерв'ю «Politeka Online».

Сергій Грабський.

За словами Грабського, окупанти використовують традиційну схему, яку вони вже неодноразово демонстрували. І в Бахмуті, і в Авдіївці і намагаючись захопити Часів Яр.

«А саме – ми спостерігали з вами перед цим флангові дії противника, який атакував наші позиції в районі Часового Яру та розвивав свій наступ на Покровському напрямку. Але тут треба бути точнішим, говорити про просування противника від Очеретино на північ у бік траси, яка з'єднує Покровськ та Костянтинівку. Тут ми спостерігаємо активізацію дій противника вже безпосередньо в зоні Торецька, що являє собою двоєдине завдання. Тобто флангове охоплення з фронтальними атаками з метою утримати максимальну кількість наших військ для того, щоб їх надалі оточити», - пояснив Грабський.

Торек.

За словами аналітика, на Торецькому напрямку ворог зосередив своє найбільш боєздатне угруповання. Проте, запевнив Грабський, до всіх дій ворога Сили оборони України готові.

«Противник розуміє, що Україна нарощує свій бойовий потенціал, противник розуміє, що Україна починає отримувати дедалі більше людських ресурсів, більшу кількість озброєння та бойової техніки, і він поспішає. Він банально поспішає для того, щоб встигнути зробити якнайбільше…», - повідомив полковник ЗСУ.

Останні новини України:

Залучення до "осі зла": чи стане В'єтнам новим союзником Кремля.

Розчарування Байденом: ситуація в НАТО загострюється, стало відомо про новий конфлікт.

Як довго триватиме війна в Україні: два основні сценарії.


США вимагають швидких рішень: експерт оцінив, чи варто боротись за НАТО у мирному плані

«Це боротьба за вплив на Білий дім»: експерт пояснив, навіщо злили розмову Віткоффа з Ушаковим

Можна грати по-різному: депутат пояснив, як обійти вимоги кремля до України задля миру

Безпекові гарантії на 10 років: експерт оцінив, що США пропонують Україні в обмін на поступки

«Злили цей план у медіа росіяни»: експерт пояснив, чому не варто вірити мирному плану з 28 пунктів

США активізують переговорний трек: експерт оцінив, чи вдасться змусити путіна до перемир’я

Санкції та удари ЗСУ: експерт розповів, як росія тепер продаватиме нафту

Експерт пояснив, як перебити маніпуляції рф на переговорах: «Потрібно використовувати те саме»

Експерт про війну росії проти Європи: «Цей напад уже відбувається»

Об’єднані експедиційні сили: експерт оцінив, чи готується реальне розгортання військ в Україні

«Давно пора блокувати Калінінградську область»: експерт розповів, чого бояться у кремлі

«Наші сили сконцентровані на стримувальних діях»: експерт оцінив ризики у Покровську

«Війна все більше поширюється на територію ворога»: експерт оцінив, чи буде в рф блекаут

«США займають вичікувальну позицію»: експерт пояснив, як змінилась позиція Трампа

Грузинський народ майже рік продовжує мітинги та протести: Миро Ванадзе розповів про ситуацію в Грузії

Зустріч Трампа і Сі: експерт пояснив, чи зможуть США вмовити Китай натиснути на росію

Для припинення вогню потрібен план, щоб у нас знову не вийшов дірявий кордон з росією: думка експерта

Росія випробувала ракету «Буревісник»: експерт заявив, що путін хоче вплинути на позицію США

«Орбан розуміє, що ходить по лезу ножа»: політик попередив про наслідки загравання з путіним

Показати ще