На Зеленського напали люди в масках: «Увірвалися в будинок, зв’язали і побили»

Читать на русском
полиция

Володимира Зеленського побили і пограбували невідомі в масках

Про це розповіло джерело рос ЗМІ в правоохоронних органах у середу, 17 квітня.

У момент нападу Зеленський відпочивав зі своєю дружиною. Зловмисники увірвалися в їх будинок.

Відзначається, що глава сім’ї не став геройствувати і розповів зловмисникам, де заховані всі заощадження.

В даному випадку привертає увагу дивовижний збіг. Справа в тому, що напад стався в Ростовській області в селищі Абрикосовому. А його жертвою виявився місцевий фермер – повний тезка кандидата в президенти України.

“Два злочинці в масках проникли в будинок жителя Мартинівського району Володимира Зеленського, зв’язали його, побили і викрали у нього 200 тисяч рублів”, – сказало джерело.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею «Розбій».

“Проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення і затримання осіб, причетних до даного злочину”, – додали в поліції.

Раніше повідомлялося про жорстокий напад на художника в картинній галереї. Він отримав безліч ножових поранень в голову, шию і руки.

Дебати на «Олімпійському»: почали поширювати безкоштовні квитки

Постраждалий стверджує, що на нього вдруге напав один і той же чоловік.

Художник і режисер Євген гранувальників знаходився в картинній галереї, коли на нього напав зловмисник, озброєний ножем. Нападник завдав чоловікові удари в голову, шию. У Гранільщікова були порізані руки, оскільки він захищався від злочинця.

Якби не знайомі художника, то він би не вижив.

Гранувальників знає нападника, оскільки це вже друге на нього напад, скоєний одним і тим же людиною. У перший раз агресор підстеріг художника на виставці, але тоді він був без холодної зброї. Зараз зловмисник переховується від поліції.

Гранувальників на своїй сторінці в Instagram опублікував знімок, на якому видно, що молодий чоловік весь в крові. «Цікаве у мене життя», – підписав він фотографію.

Нагадаємо, що бандити жорстоко побили і пограбували родину відомого українця: кричущі подробиці.

Як повідомляла Politeka, жорстоке пограбування пенсіонерів в Дніпрі: бив молотком, виніс все з дому.

Також Politeka писала, що зухвале пограбування сталося в Москві: крадіжка картини потрапила на відео.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще