Українці вистоюють довгі черги за «муніципальною нянею»: збільшилися в 10 разів

Читать на русском
няня, ребенок, воспитание

Станом на 10 квітня в черзі на “муніципальну няню” стоїть 397 осіб

За місяць кількість бажаючих отримати компенсацію витрат на оплату послуг няні збільшилася в 10 разів і станом на 10 квітня становила 397 осіб, пише hvylya.net. На початку березня таких було всього 39.

«Станом на 1 квітня 2019 року в структурні підрозділи з питань соціального захисту районних, районних у м.Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських рад, рад об’єднаних територіальних громад подали заяви та відповідні документи 397 осіб», – сказано в ньому.

У документі не уточнюється, чи була вже виплачена будь-кому така компенсація.

Відзначається, що для забезпечення своєчасного призначення та виплати компенсацій міністерство доопрацьовує функціонал програмного комплексу АСОПД-СОЦ в частині компенсації вартості послуги «муніципальна няня».

Нагадаємо, на засіданні Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту розглянули нові потенційні положення про порядок організації харчування в навчальних закладах столиці

“Сьогодні організацією харчування в шкільних їдальнях Києва займається 17 організацій, серед яких 8 – це комунальні підприємства, 2 товариства з обмеженою відповідальністю і 4 ФОПа. Якість організації харчування є абсолютно різним. Незважаючи на те, що місто виділяє всім районам однакову кількість коштів на безкоштовний сніданок і обід. Але, при цьому, багато що залежить від організаторів”, – зазначає директор Департаменту освіти КМДА Олена Фіданян, передає її слова ” Знай.юа».

Згідно з цим порядком, пропонується визначити на першому етапі відповідальними за організацію харчування 8 КП. Головною причиною тому стало те, що їх керівники призначаються Київським міським головою.

Порошенко і Зеленський підписали історичну угоду: про що домовилися

“Можливості впливу у нас значно зміняться: ми зможемо стандартизувати і поліпшити послугу з організації харчування. Сьогодні ми обмежені в контролі за діяльністю, якості самої продукції і змісту дитячих тарілок в організаціях, які не підпорядковані КМДА. Дані впровадження повинні навести порядок в цьому питанні”, – розповідає Олена Фіданян.

Сьогодні вартість організації харчування в районах коливається в межах від 7 до 20 грн – в залежності від певних переможців на тендерах. Найнижча ціна 7 грн – у Дарницькому та Солом’янському районах, а найвища 20 грн – у Печерському. Однак, при цьому, на кожен район виділяється однакова сума з міського бюджету.

“Асортимент меню сьогодні дуже застарів. Одне місто, але в різних їдальнях годують по-різному. Ми маємо два контрастних показника. Кращий приклад вже існуючих стандартів – їдальня школи № 86 і № 47 на Печерську. У цих закладах діти харчуються за принципом “шведського столу”, – додала вона.

Нагадаємо, «влада приховує це»: чим насправді годують дітей в школах

Як повідомляла Politeka, Кабмін скасував безкоштовне харчування для школярів початкових класів

Також Politeka писала, що одеських школярів годуватимуть по-новому: «Шведський стіл», фото


Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Києві: куди звернутися за необхідною підтримкою

Новий графік руху поїздів у Вінницькій області: пасажирам повідомили про обмеження на важливому маршруті

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Кіровоградській області: хто тепер платитиме більше, ніж раніше

Грошова допомога на перевірку здоров'я для пенсіонерів в Полтавській області: які кроки варто здійснити

Новий графік руху поїздів у Рівненській області: окремі рейси скасовують, що варто знати пасажирам

Гуманітарна допомога для ВПО у Сумах: що варто знати про отримання важливої підтримки

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів у Київській області: як отримати підтримку від благодійного фонду

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Вінниці: як саме зросли ціни

Графіки відключення світла в Одеській області на 22 січня: де українці довго будуть без електрики

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 22 січня: де багатогодинні знеструмлення чекають на українців

Графіки відключення світла в Житомирській області на 22 січня: де українцям підготували тривалі обмеженння

Прогноз погоди в Запоріжжі на тиждень з 22 по 28 січня: коли очікувати довгоочікуваного потепління

Безкоштовне житло для ВПО в Запоріжжі: хто може скористатися державною допомогою

Нові графіки відключення світла в Одеській області на 22 та 23 січня: попередження від ДТЕК

Графіки відключення світла в Харківській області на 22 січня: які населені пункти надовго лишать без електрики

Графіки відключення світла в Харківській області на 22 та 23 січня: оголошено додаткові знеструмлення

Графіки відключення світла в Чернігові на 22 січня: тривалі знеструмлення зачеплять багато вулиць

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Черкаській області: платіжки оновили, яких сум очікувати

Безкоштовне житло для ВПО у Київській області: кому доступна підтримка від держави

Показати ще