Пропагандистів Путіна висміяли за «страшилки» про вибори в Україні: «Це феєрично»

Читать на русском
выборы

В інтернет-мережі підняли на сміх пропагандистів Кремля за «страшилки», які ті почали розповідати про вибори в Україні

Про це повідомляє блогер «Фашик Донецький».

«31 березня. Ексклюзив «Росія-24». Охорона виборчих дільниць у Києві», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що на опублікованому знімку видно поліцію правоохоронців, а також домальовані німецькі військові часів Другої світової. Це стало причиною їдких коментарів з боку користувачів мережі.

“Це феєрично”, “яка принадність”, ” Польова форма ЗСУ в місті. На фейк схоже», «чітко», «зняли з поїзда – поставив галочку за Порошенка», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, російська пропагандистка Ольга Скабєєва оскандалилася новою маячнею про українські вибори

22 березня пропагандистка Путіна вирішила стати президентом України. На відеохостингу YouTube з’явився агітаційний ролик за Ольгу Скабєєву від телеканалу «Росія».

Кароль приголомшила мережу сміливим чином: “Всі груди напоказ”

Журналістка жартома запропонувала свою кандидатуру на пост глави держави. Незграбною українською вона запропонувала виборцям довгоочікувані обіцянки: «Відбудую селища! Підніму село! Зупиню війну! Збережу флот! Дам тепло і світло в кожен будинок!» При цьому творці ролика допустили помилки в написах, мова самої Ольги Скабєєвої ріже слух російським акцентом. В цілому ж, ролик супроводжується картинами про жахливе життя, нібито, в Україні. Так, на одному з кадрів дівчата намагаються зігрітися від полум’я багаття на вулиці.

Наостанок у відеозверненні продемонстрували виборчий бюлетень з лідерами передвиборної гонки: Олегом Ляшко, Юлією Тимошенко, Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Серед них опинилася і Ольга Скабєєва. «Хто, якщо не я?», — заявила пропагандистка наостанок.

Нагадаємо, Скабєєва стала «зіркою» фотожаби: «Унітаз і зливний бачок», фото.

Як повідомляла Politeka, Скабєєва нахабно висміяла українців з-за вторгнення Росії: «Гієновий собака».

Також Politeka писала, що у Росії зганьбили пропагандистку Скабєєву: «мовець курятина».


Графіки відключення світла у Київській області на 11 березня: названо адреси, де на багато годин зникне електрика

Грошова допомога для ВПО у Київській області: українцям нагадали про важливі умови для отримання виплат

Графіки відключення світла у Рівненській області на 11 березня: в яких насених пунктах підготували багатогодинні вимкнення

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: кому пропонують прихисток

Подорожчання продуктів в Полтавській області: магазини змінили ціни на базові товари

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 11 березня: на які населені пункти очікують багатогодинні вимкнення

Нова система оплати за проїзд у Тернопільській області: жителів попередили про нововведення

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 11 березня: де на українців чекають жорсткі обмеження

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Києві: який саме вид підтримки можна отримати

Графіки відключення світла у Полтавській області на 11 березня: де українці довго будуть без електрики

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Львівській області: де можна отримати допомогу, подробиці

Графіки відключення світла у Сумах на 11 березня: названо вулиці, які на багато годин залишаться без електрики

Грошова допомога для ВПО у Харківській області: на які виплати можуть розраховувати переселенці в березні

Графіки відключення світла у Чернігові на 11 березня: українців попередили про додаткові вимкнення, де вони будуть

Доплати для пенсіонерів у Полтавській області: хто може розраховувати підвищення

Графіки відключення світла у Запоріжжі на 11 березня: десятки вулиць будуть додатково знеструмлені

Безкоштовне житло для ВПО у Львівській області: де і на яких умовах надають дах над головою

Обмеження руху транспорту в Чернівцях: які зміни буде запроваджено

Завершення опалювального сезону 2026 в Миколаївській області: коли чекати на відключення батарей

Показати ще