20-річний український герой став першою жертвою донецьких терористів у 2019 році: фото

Читать на русском
свеча

В перший день нового року українська армія зазнала втрат на Донбасі

1 січня на передовій внаслідок ворожого мінометного обстрілу загинув український військовослужбовець з Хмельницької області — солдат 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади Микола Голубєв.

“Вчора, 1 січня, в результаті мінометного обстрілу загинув наш земляк Микола Олегович Голубєв. Звістка про втрату прийшла сьогодні. У бійця залишилася мати і батько. Коли поховають Миколу, ще невідомо. Поки йде збір необхідних документів. Сьогодні тіло загиблого повинні транспортувати в Волочиськ”, – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО в Хмельницькій області Наталія Дзекар.

Микола Олегович Голубєв народився в 1998 році в місті Волочиськ Хмельницької області. У загиблого 20-річного воїна залишилися мати і батько. У 2017 році Голубєв уклав контракт з 10-ю бригадою і виконував бойові завдання в зоні відповідальності свого підрозділу.

Мера жорстоко вбили через годину після вступу на посаду: подробиці розстрілу

Раніше повідомлялося, що в «ДНР» заявили про «затримання» українського військовослужбовця. Про це в середу повідомив заступник начальника управління “народної міліції ДНР” Едуард Басурін.

За його словами, «народна міліція «Донецької народної республіки» «затримала» українського військового, який «брав участь у спробі проникнення на територію «республіки» на південному напрямку». За словами терористів, у полоненого лікарі констатували переохолодження, зараз йому надається медична допомога.

У Міністерстві оборони України коментарів щодо даного інциденту поки не надавали.

Також стало відомо про зухвалу провокацію терористів “ДНР”, яка поставила під загрозу життя мирних жителів. У Донецьку бойовики обстріляли житлові будинки одного з мікрорайонів в Петровському районі. Після цього вони звинуватили в обстрілі підрозділу ООС. Про це повідомили в штабі операції Об’єднаних сил.

Нагадаємо, ветеран АТО поставив на місце екс-міністрів оборони.

Як повідомляла Politeka, Росія збирається влаштувати химатаку на Донбасі: «буде багато жертв серед цивільних, підготовка вже почалася».

Також Politeka писала, що бойовики на Донбасі почали знищувати самі себе.

 


Багатогодинні обмеження продовжаться: де будуть графіки відключення світла у Дніпропетровській області у травні

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Волинській області: як підскочать ціни

У Миколаївській області подорожчав проїзд: скільки тепер потрібно платити у транспорті

1500 гривень для ВПО у Київській області: кому доступна грошова допомога

Довготривалі відключення світла чекають Харківську область: з'явилися графіки на 1 травня

Важливі набори в одні руки: почалася роздача гуманітарної допомоги для пенсіонерів у Полтаві

Доведеться бути без світла 12 годин поспіль: озвучені графіки відключень в Одеській області на 1 травня

Подорожчання м’ясних продуктів у Полтавській області: скільки тепер доведеться платити за базові товари

Світло зникне зранку і до самого вечора: введено графіки відключень у Кіровоградській області на 1 травня

Сурові обмеження охоплять Полтавську область: де будуть діяти графіки відключень світла на 1 травня

Світло зникне надовго: з'явилися графіки відключень у Вінницькій області на 1 травня

Доплати для пенсіонерів у Полтавській області: що потрібно знати про отримання додаткових фінансів

По 12 годин поспіль без світла: на 1 травня введено графіки відключень у Чернігівській області

Робота для пенсіонерів у Києві: де платять по 38 тисяч на місяць

Новий графік руху транспорту у Львові: про які важливі зміни варто знати

Українцям доступні чотири виплати у Харківській області: яка грошова допомога надається пенсіонерам і не тільки

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: які нові труднощі з'явилися

Подорожчання продуктів у Полтавській області: що відбувається з цінами в магазинах

На багато годин вимикатимуть світло: з'явилися графіки відключення у Кіровоградській області на травень

Показати ще