Кремль почав “топити” своїх прихильників в Україні: “використані контрацептиви”

Читать на русском
лавров, путин

У списку санкцій Росії з’явилися імена колишніх представників Партії регіонів. Отже, можна стверджувати, що, якщо потрібно, країна-агресор почне зливати своїх же прихильників

Про це у своєму відеоблозі на YouTube заявив відомий український журналіст Роман Цимбалюк.

“У Кремлі просто не можуть дочекатися повної окупації України, і в разі реалізації такого плану в проросійських політиках в нашій країні просто не буде ніякої потреби”, – повідомляє український журналіст.

Також Цимбалюк вважає, що в плани Москви входить призначення маріонеткових управителів на територіях, про анексію яких вона мріє. До того ж, РФ вже випробувала цю практику в Криму і на Донбасі.

«І навіть дивно, чому ці осколки Партії регіонів так це до кінця і не зрозуміли? Адже можна грати на проросійських настроях, але майте на увазі: як тільки приходить Росія, вона вас викидає, як використані контрацептиви. Ну, не потрібні вони більше», — резюмував Цимбалюк.

Раніше стало відомо про те, що Рада національної безпеки і оборони України запровадила додаткові санкції щодо фізичних та юридичних осіб Російської Федерації.

Рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні, повідомляє прес-служба РНБО:

Вибух в центрі Вінниці: людей розвозять “швидкі”, фото з місця НП

“За результатами обговорення питання вирішено підтримати запровадження санкцій, насамперед, щодо юридичних та фізичних осіб – російських компаній, бізнесменів, політиків та депутатів, працівників силових структур, які активно підтримували чи сприяли агресивним діям проти України”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що санкції запроваджено проти осіб які брали участь в організації незаконних виборів на окупованих територіях Донбасу, а також щодо військових, суддів та правоохоронців, причетних до незаконного захоплення українських моряків під час акту агресії РФ проти України в Керченській протоці та незаконного утримання їх у російських в’язницях.

Раніше також стало відомо про те, що звільнення українських моряків з полону у РФ є цілком ймовірним найближчим часом. Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер:

«Я думаю, це ймовірно. Всі ми закликаємо Росію зробити це як жест доброї волі. І, я сподіваюсь, вони переймаються тим, щоб не погіршити ситуації, тож ми можемо отримати певний імпульс», – зазначив Волкер.

Також він зауважив щодо розмови президента РФ Володимира Путіна з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, у якій російський президент «послався на так званий законний процес всередині Росії, який, звісно, не є законним»:

«Утім, навіть, якщо він послався на законний процес, через який мають пройти моряки, ми сподіваємося, що це буде зроблено якомога швидше, якщо докладати зусиль.

Але найголовніше – це звільнити моряків якнайшвидше. В ідеалі – до Різдва», – заявив Волкер.

Нагадаємо, кандидатам у президенти пропонують пройти спеціальну перевірку.

Як повідомляла Politeka, вибори в Україні хочуть проводити за новими правилами.

Також Politeka писала, що потрібно знати напередодні виборів.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще