Бойовики на Донбасі атакували позиції ВСУ: били точково, подробиці

Читать на русском
Бойовики на Донбасі атакували позиції ВСУ: били точково, подробиці Бойовики на Донбасі атакували позиції ВСУ: били точково, подробиці

Ворог обстрілював позиції ООС з гранатомета і кулемета

Протягом доби окупаційні війська на Донбасі один раз порушили режим припинення вогню.

Про це повідомили у штабі Операції об’єднаних сил.

Як зазначили військові, бойовики не використовували озброєння, що заборонене Мінськими угодами.

«Ворог здійснив прицільний обстріл з гранатомету, великокаліберного кулемету по позиції Об’єднаних сил в районі населеного пункту Гнутове на Маріупольському напрямку», – розповіли у штабі ООС.

Також військові повідомили, що втрат серед службовців ООС протягом доби немає.

Раніше ми повідомляли, що позиції ООС обстрілюють по усіх напрямках, є поранений.

Протягом попередньої доби окупаційні війська на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню.

За словами військових, було зафіксовано один випадок застосування озброєння, яке заборонене Мінськими угодами.

«Зокрема, ворог здійснив обстріл з мінометів калібру 82 мм позицій Об’єднаних сил в районі населеного пункту Гнутове на Маріупольському напрямку», – повідомили у штабі ООС.

Тіла туристок-красунь знайшли без голів: подробиці звірячої розправи

Також військовослужбовці розповіли, що опорні пункти військ ООС були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї в районі населеного пункту Красногорівка на Донецькому напрямку, а також в районі населеного пункту Лебединське – на Маріупольському напрямку.

«Підрозділи, що обороняються, у відповідь на ворожі обстріли застосовували чергові вогневі засоби», – додали у штабі ООС.

Військові відмітили, що протягом доби один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав поранення.

«Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових», – наголосили у штабі ООС.

Також ми писали про те, що снайпери “ДНР” влаштували пекло на Донбасі, не стало українського захисника.

Упродовж доби 15 грудня окупаційні війська на Донбасі дев’ять разів порушили режим припинення вогню.

У трьох випадках бойовики використовували озброєння, яке заборонене Мінськими угодами.

«Зокрема, ворог здійснив обстріли з міномету калібру 120 та 82 мм позицій Об’єднаних сил в районі населених пунктів Водяне, Гнутове на Маріупольському напрямку», – повідомили військові.

Нагадаємо, знаменитий українець принизив путінських пропагандистів в прямому ефірі.

Як повідомляла Politeka, в донецькій школі на дітей навісили ярлики «пані сигарета» і «містер алкоголь».

Також Politeka писала, що в Кремлі затіяли хитру гру проти України.


Підвищення тарифів на комунальні послуги в Ужгороді: ціна помітно зросте

Дефіцит продуктів в Кіровоградській області: які труднощі виникли

Робота для пенсіонерів в Дніпропетровській області: де пропонують 28 тисяч гривень зарплати

Нова система оплати за проїзд у Рівному: які зміни буде введено з серпня

Безкоштовне житло для ВПО в Вінницькій області: де пропонують непогані варіанти

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Чернігові: як сильно змінилася ціна

Дефіцит продуктів в Дніпрі: що опинилося в зоні ризику

Подорожчання продуктів у Кіровоградській області: що помітно зросло в ціні

Графіки відключення світла у Запоріжжі на 1 серпня: де вводять тривалі вимкнення в суботу

Подорожчання проїзду у Вінниці: ціна стане іншою вже зовсім скоро

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Львівській області: що зміниться найближчими днями

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 1 та 2 серпня: де вводять багатогодинні знеструмлення будинків

Костянтин Круглов: інформація про моє "затримання на Кіпрі" і "запит США на екстрадицію" не відповідає дійсності

Вихідні дні принесуть тривалі обмеження: введено графіки відключення світла у Чернігівській області на 1 та 2 серпня

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де є дійсно гідні варіанти

Київстар оголосив про важливі зміни у дзвінках та інтернеті: що чекати жителям Вінницької області з серпня

Електрику продовжать вимикати: опубліковано графіки відключення світла у Чернігівській області на серпень

Прогноз погоди в Дніпрі на серпень: чим здивує останній місяць літа

Графіки відключення світла на серпень в Запоріжжі: українцям назвали дні тривалих вимкнень

Показати ще