Бойовики на Донбасі атакували населений пункт, є постраждалі

Читать на русском
ООС

Протягом поточної доби російські окупаційні війська 1 раз порушили режим припинення вогню

Застосування озброєння, забороненого мінського угодами не зафіксовано.

Опорні пункти наших військ були обстріляні з протитанкового гранатомета в районі населеного пункту Гнутове на Маріупольському напрямку.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил протягом поточної доби немає.

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових.

Також 16 Грудня, близько 12.00 в результаті обстрілу населеного пункту Чермалик зі стрілецької зброї бойовики поранили цивільного 50-річного чоловіка.

[Relink id = “834454”]

Постраждалого оперативно на машині волонтерів доставили в Маріупольський військово-медичний госпіталь з діагнозом: вогнепальне сліпе кульове поранення середньої третини лівого стегна. Після надання медичної допомоги лікарі оцінюють його стан як стабільний.

А ось 16 грудня бойовики 16 разів відкривали вогонь по ЗСУ, двоє наших солдатів отримали поранення. При цьому наші воїни ліквідували вісьмох терористів і ще трьох – поранили.

Нагадаємо, бойовики на Донбасі вправлялися в тортурах для українських полонених і продовжують це робити. Багато, з тих, хто пройшов полон – розповідають про кричущу жорстокості російських найманців. Колишній боєць з АТО розповів, що терористи відрізали українцям голови, знімали шкіру і згадав випадок, коли після тортур вирізали серце бійцеві.

У свою чергу, глава СБУ Василь Грицак зазначив, що є багато випадків, коли українців вивозили в Росію, де жорстоко катували, а потім повертали на Донбас. При цьому Грицак зазначив, що багато хто з катів ідентифіковані, тому свого часу їх можна буде притягнути до відповідальності.

СБУ також презентувала 6 збірок (свідоцтво 435 осіб), створених на основі опитування наших українців, які пережили полон на Донбасі.

Нагадаємо, громадян України почали залякувати 

Рoliteka писала, що письменник-терорист втік з самопроголошеної «ДНР»

Також Рoliteka писала про те, що в Україні створили нове Міністерство.


Підвищення тарифів на воду в Рівненській області: які нові суми чекають на жителів

Графік відключення газу з 26 до 29 грудня у Волинській області: де саме люди залишаться без постачання

Безкоштовне житло для ВПО у Львові: яку підтримку може надати держава

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Одеській області: як можна подати заявку

Безкоштовні продукти для ВПО у Миколаївській області: куди можна звернутись за допомогою

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: які документи варто надати

Графік відключення світла в Чернігівській області на 24 грудня: оголошено про багатогодинні обмеження

Графік відключення світла в Полтавській області на 24 грудня: кого попередили про багатогодинні обмеження

Подорожчання продуктів у Полтавській області: ціни різко поповзли вгору, подробиці

Графік відключення газу на 23 грудня у Чернівцях: кому доведеться залишитися без постачання

Графік відключення газу з 23 по 25 грудня в Одеській області: на кого чекають незручності

Графік відключення газу на тиждень з 22 до 28 грудня у Сумській області: кого зачеплять масові обмеження

Прогноз погоди на тиждень з 22 по 28 грудня у Запоріжжі: вдарить мороз, в які дні буде найхолодніше

Дефіцит продуктів у Полтавській області: з популярними товарами виникли проблеми, що відомо

Графік відключення води на тиждень з 22 по 28 грудня у Дніпрі: у водоканалі зробили термінове попередження для містян

Дефіцит продуктів в Одеській області: що відбувається на ринку з популярним товаром

Графік відключення світла на тиждень з 22 по 28 грудня в Сумах: де не буде електрики по 10 годин поспіль

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: який популярний товар опинився під загрозою

Робота для пенсіонерів у Дніпрі: хто може отримувати понад 24 тисячі гривень

Показати ще