Україна зазнала непоправної втрати на Донбасі: в ООС повідомили про трагедію

Читать на русском
ато оос война донбасс обстрел

7 грудня, на Донбасі російські окупанти 13 разів відкривали вогонь по оборонних укріпленнях наших військ

Російсько-окупаційні війська здійснювали обстріли позицій Об’єднаних сил в районах населених пунктів Кримське, Зайцеве, Авдіївка, Водяне, Піски, Опитне, Тарамчук, Чермалик, Богданівка Гнутове та Водяне, що на Приазов’ї. Про це повідомляє прес-центр ООС.

Противник вів прицільний вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Також, на одному з напрямків, зафіксовано активність ворожого снайпера. Окрім того, окупанти застосували озброєння БМП поблизу Зайцевого, що на Горлівському напрямку, та Опитного – на Донецькому. 

В ході бойових дій, поранень зазнали два військовослужбовці Об’єднаних сил, один з них – смертельних.

Від початку цієї доби, ворог вогневої активності не проявляв.

За даними розвідки, протягом 7 грудня, 2 окупантів було поранено, а ще двох – знищено.

Путін “мертвий”: кадри катастрофи в Москві облетіли весь світ, фото

Раніше повідомлялося, що за даними Міністерства оборони, в українській армії служать більше 24 тисяч жінок і ще 31 тисяча працює на адміністративних посадах в ЗСУ. Близько 7 тисяч з них мають статус учасника бойових дій.

У мережі з’явився зворушливий соціальний ролик, присвячений українкам, які захищають свою країну на Донбасі. Відео було опубліковано на сторінці Невидимий Батальйон / Invisible Battalion в Facebook, а пізніше його опублікувала група Повернись живим. Проект покликаний показати, як насправді виглядає війна, і що жінки в ній воюють нарівні з чоловіками.

«Не берегині, а захисниці! Завдяки їм кожен наш ранок добрий, а ночі проходять в тиші, а не під звуки пострілів. Як тільки в Україні почалася збройна агресія РФ, вони змінили підбори на берци, сукні – на військову форму і вирушили на схід, де виконують бойові завдання нарівні з чоловіками і захищають мирне небо над нами », – йдеться в підписі до ролика.

Нагадаємо, в армію піде служити в два рази більше офіцерів запасу.

Як повідомляла Politeka, вперше в Україні «генерала» отримав бойовий комбат.

Також Politeka писала, що військові отримали нові права: підписано важливий закон про ЗСУ.


Подорожчання проїзду у Вінницькій області: оголошено новий тариф

Втрата пенсії для мешканців Херсонської області: які кроки варто виконати, щоб уникнути цього

Подорожчання проїзду в Івано-Франківській області: як змінилися розцінки

Подорожчання продуктів у Київській області: як саме магазини змінили ціни

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: в водоканалі оголосили нові ціни

Нова система оплати за проїзд у Вінниці: пасажирам надали інструкції

Дефіцит продуктів в Львівській області: якою може бути ситуація найближчим часом

Доплати для пенсіонерів у Київській області: хто і коли отримає підвищені виплати

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Рівненській області: яких платіжок очікувати

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Харкові: кому благодійники нададуть допомогу

Подорожчання проїзду в Київській області: де значно зросли ціни

Графіки відключення світла у Полтавській області на 21 лютого: кому варто бути готовими до додаткових вимкнень в суботу

Доплати для пенсіонерів в Кіровоградській області: хто отримає збільшені надбавки в 2026 році

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Кіровоградській області: де влаштовують видачу допомоги

Дефіцит продуктів у Харкові: що може статися найближчим часом

Новий графік руху поїздів у Харківській області: як і коли зміняться важливі рейси

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Полтавській області: яким чином можна її отримати

Субсидії для пенсіонерів у Вінницькій області: у ПФУ підказали, куди звертатися за допомогою

Безкоштовне житло для ВПО в Київській області: де надають дах над головою, список варіантів

Показати ще