У РФ погрожують дійти до Києва: «Це споконвічно російські землі»

Читать на русском
Путин

У Російській Федерації почалася справжня істерія через Україну

Про це пише журналіст Олександр Тверський.

«За російським ТБ просто істерія. На всіх каналах, у всіх передачах і новинах кажуть тільки про Україну. Ні, не говорять – кричать, верещать, бризкають слиною, тупають ногами, б’ються в припадках. І так 24/7, кожен день, не без його участі», – йдеться в його пості на сторінці в Facebook.

При цьому Тверський зазначає, що повідомлення про Україну на російському телебаченні не відрізняються різноманітністю.

«Сенс тільки один:” Ми цих тварин, націю, яка не існує, країну-404 розбомбимо, знищимо, захопимо, вони все життя під нами ходили, вони ніхто, а ми все, так як вони посміли, у них економіка не має, голод , криза, розгул нацистів, бандитів, Порошенко тиран, вбивця, кровопивця, ми всіх зітремо в порошек, дійдемо до Києва, це споконвічно російські землі, що це за недоязик у них, ха-ха, а у них скоро вибори, всю опозицію Порошенко винищує, влада узурпує, лягли під Захід, маріонетки, а наші гармати, а наші літаки, та за секунду їх усіх …”, – передає сприяння Ержанов цих повідомлень Тверський.

Українцям заборонили носити військову форму

«Жодної формулювання або слова я не придумав, все це використовується саме в таких і ще в більш жорстких виразах щогодини і вбирається багатомільйонною армією баранів біля телевізорів», – підкреслив журналіст.

За словами Тверського, навіть в Третьому Рейху єврейського питання в пресі приділялася рази в два менше уваги, ніж в Росії приділяється Україні та українцям.

«В даний момент кричать:” Янукович розганяв Майдан м’якшими методами, ніж у Франції розганяли протестуючих “. “Так! З цими бандерівцями треба було жорсткіше!”, “Та у них там нацисти, фашисти, а наші діди … !!” І студія реве, звіріє і тоне в екстазі. Заспокоївшись: “А після перерви ми поговоримо про братні відносини” і гості з дебільними усмішками і неприкритим цинізмом починають хором співати: “Ми мрією про світ живемо!”. Пісня переривається рекламою. Пекло», – підсумував журналіст.

Нагадаємо, російський журналіст висміяв агресію Путіна в Приазов’ї: осточортіло топити власні судна.

Як повідомляла Politeka, військовий стан викликало істерику в РФ: Жириновський погрожує захопити Київ до вечора.

Також Politeka писала, що Путін пропонував Порошенку хабар за Крим, з’явилося скандальну заяву.


Подорожчання м’ясних продуктів у Полтавській області: як змінилися ціни

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Полтаві: як отримати підтримку

Подорожчання продуктів у Чернігівській області: як саме переписали цінники в магазинах

Дефіцит продуктів в Вінницькій області: ситуація ускладнилася

Що потрібно знати пенсіонерам: грошова допомога у Полтавській області

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: яку інформацію було надано

Подорожчання проїзду у Львівській області: ціни помітно змінилися

Нова система оплати проїзду в Сумах: які саме зміни відбулися

Подорожчання продуктів у Чернігівській області: як було змінено розцінки

Безкоштовне житло для ВПО в Полтавській області: де можна знайти дійсно гідний варіант

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Рівненській області: оголошено нову вартість, подробиці

Кому і коли надають безкоштовні продукти: підтримка для ВПО та пенсіонерів в Чернігівській області

Подорожчання проїзду в Сумській області: як було змінено вартість

Подорожчання продуктів у Київській області: як сильно зросли ціни

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Миколаївській області: стало відомо про зміни

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Вінницькій області: ціни вже оновлено

Подорожчання проїзду в Кіровоградській області: ціну було помітно змінено

Пасажирам доведеться платити за квиток більше: як подорожчав проїзд в Запоріжжі

Новий графік руху транспорту в Кривому Розі: про які зміни стало відомо

Показати ще