У Кремлі затіяли хитру гру проти України: розкрито секрет, як вийти переможцем

Читать на русском
владимир путин руки

Господар Кремля веде спеціальну гру проти України, головна мета якої – першими вийти з Мінських угод

Про це заявив журналіст Денис Казанський.

«Ні одна із сторін не збирається відмовлятися від Мінських угод, так як сторона, яка першою вийде з переговорів, продемонструє своє небажання домовлятися. Це така гра: у кого першого здадуть нерви, і хто перший покине мертві мінські переговори», – зазначив він.

На Донбасі з’являться нові головорізи Путіна: цього разу не з Росії

Більш того, Казанський уточнив, що все ж єдиний плюс у «Мінську» є.

«На фронті помирає менше людей, ніж чотири роки тому. В іншому – це просто якісь мертві домовленості, які кожна сторона розуміє по-своєму і виконує, як хоче. Росія вже їх порушила, бо не те, що ніяких виборів, але і ДНР або ЛНР в Мінських домовленості не передбачено», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, жахливі руйнування, які принесли на Донбас російські окупанти, показали в мережі

Знімки, на яких зображені наслідки війни в селищі Піски, Донецької області, опублікувала фотограф Аліса Бірюкова на своїй сторінці в Facebook.

Фото, які відобразили страшні наслідки бойових дій, дівчина підписала проникливим текстом.

«Боляче. Сумно. Навіть з урахуванням того, що я, на відміну від свого батька, не була особисто знайома з мешканцями цих будинків, цих квартир. Для мене це зруйновані життя сімей, людей, яких я ніколи не зустрічала. Але це українські сім’ї, життя, люди. Це Україна. Українці, які ще 4,5 роки тому жили і весело дружили з нашими мати їх «братніми» сусідами. Нічого не забудеться і нічого б**ть ніколи не буде прощено», – прокоментувала свої знімки Бірюкова.

Дівчина зазначила, що у неї вже ніколи не буде можливість побачити ці місця до війни, адже вперше відвідати Донбас вона змогла тільки після початку конфлікту.

«Не тільки боляче і сумно. А є ще й злість. Так, неймовірна злість. Я, як людина, що неймовірно любить свою країну і, як фотограф, вважаю її найкрасивішою. Адже я вже ніколи не побачу донецьку та луганську область до війни. Я ж там не була ніколи до війни. Хотіла туди потрапити, але… що?! Банально мля не встигла. І ніколи вже не дізнаюся як виглядали ці місця до обстрілу, снарядів, танків і вибухів. Вони спотворили частина моєї країни і мені ніколи не доведеться дізнатися, якою вона була до цього», – пише фотограф.

Нагадаємо, стало відомо, скільки українок полягло на Донбасі: катастрофічні цифри.

Як повідомляла Politeka, українців насмішили малолітні подруги бойовиків.

Також Politeka писала, що колона російських вантажівок рухається на Донбас.

Джерело: Апостроф


Подорожання круп у Харківській області: як було змінено ціни за останній час

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Рівненській області: за що доведеться платити значно більше

Додаткові виплати до пенсії у Дніпропетровській області: як отримати надбавку

Подорожчання проїзду в Черкасах: пасажирам назвали нові тарифи

Пасажирам радять перевірити розклад: вводиться новий графік руху поїздів в Харківській області

Підвищення тарифів в Харківській області з 1 червня: які суми тепер будуть в платіжках

Відключення світла не послабнуть: діятимуть тривалі графіки у Сумській області на 20 травня

Подорожчання проїзду в Харківській області: ціни стали іншими

Надовго вимкнуть електрику: де триватимуть графіки відключення світла на 20 травня у Харківській області

Вводяться багатогодинні знеструмлення: з'явилися графіки відключення світла у Черкаській області на 20 травня

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Дніпрі: як і де отримати допомогу

Коли чекати літньої спеки та гроз: прогноз погоди з 20 по 29 травня у Харкові

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 20 травня: де будинки надовго лишаться в темряві

Важливі зміни для ВПО: що змінилося у грошовій допомозі в Чернігівській області

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 20 травня: багато адрес охоплять довготривалі знеструмлення

Дефіцит продуктів у Харкові: ситуація почала ускладнюватися

Графіки залишаться та не стануть м'якшими: у Полтавській області будуть довгі відключення світла 20 травня

Подорожчання молочних продуктів у Дніпропетровській області: ціни різко поповзли вгору

Світло відключать на 10 годин поспіль: оприлюднено графіки на 20 травня у Чернігівській області

Показати ще